آهن‌چی > نبشی > نبشی مگا استیل

قیمت نبشی مگا استیل

نبشی مگا استیل

نبشی مگا استیل یکی از محصولات فولادی تولیدی کارخانه نورد مگا استیل اشتهارد است که یکی از باکیفیت‌ترین نبشی‌های موجود در بازار به‌شمار می‌آید. این محصول در سایزها و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود و کاربردهای فراوانی دارد. نبشی مگا استیل در ساخت اسکلت فلزی ساختمان‌ها، تیرچه‌ها، ستون‌ها، خرپاها و سایر سازه‌های فلزی به‌کار می‌رود. همچنین می‌توان از این دسته از محصولات در ساخت ماشین‌آلات صنعتی، تجهیزات و قطعات، ساخت بدنه کشتی‌ها و سایر سازه‌های دریایی، ساخت سکوهای نفتی و گازی، خطوط لوله و… استفاده کرد.

مشخصات نبشی مگا استیل

اگر قصد خرید نبشی مگا استیل را دارید، باید دید کاملی در مورد مشخصات فنی این محصول داشته باشید. این نبشی ضخامت 4 تا 12 میلی‌متر دارد و بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI 13968-1 و استاندارد اروپایی  DIN EN 10056-2 تولید شده است.

نبشی مگا استیل از مواد اولیه مرغوب و با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته تولید می‌شود. همین ویژگی سبب شده است تا این محصول کیفیت زیادی داشته باشد و در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و زنگ‌زدگی از خود مقاومت نشان دهد. نبشی مگا استیل در سایزها و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود؛ این تنوع کمک می‌کند تا این محصول برای کاربردهای مختلف مناسب باشد.

وزن نبشی مگا استیل

وزن نبشی مگا استیل به سایز و ضخامت آن بستگی دارد. برای محاسبه وزن نبشی مگا استیل می‌توانید از فرمول زیر استفاده کنید:

وزن نبشی (کیلوگرم بر متر) = (ضخامت بال (میلی‌متر)×طول بال (میلی‌متر)×7.85) / 1000

البته شما می‌توانید از جدول اشتال نبشی مگا استیل برای اطلاع دقیق از وزن هر سایز نبشی استفاده کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که وزن نبشی‌های مگا استیل درج‌شده در جدول اشتال تقریبی است و ممکن است در حدود 5% تا 10% با وزن واقعی نبشی تفاوت داشته باشد.

قیمت نبشی مگا استیل

قیمت نبشی مگا استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مانند شمش فولاد، یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت نبشی مگا استیل است.
  • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید از دیگر عوامل موثر بر قیمت نبشی مگا استیل هستند.
  • نرخ ارز: نرخ ارز به دلیل تاثیر بر قیمت مواد اولیه و هزینه‌های تولید، می‌تواند بر قیمت نبشی مگا استیل نیز تاثیر بگذارد.
  • میزان عرضه و تقاضا: میزان عرضه و تقاضا در بازار فولاد، می‌تواند قیمت نبشی مگا استیل را تحت تاثیر قرار دهد و آن را دستخوش تغییر کند.
  • قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد عامل دیگری است که می‌تواند بر قیمت نبشی مگا استیل در داخل کشور نیز اثر داشته باشد.
  • قیمت نفت: قیمت نفت به دلیل تاثیر بر قیمت مواد اولیه و هزینه‌های تولید، می‌تواند قیمت نبشی مگا استیل را تغییر دهد.

همان‌طور که مشاهده کردید، عوامل مختلفی بر قیمت نبشی مگا استیل اثرگذار هستند. شما می‌توانید پس از مشاهده قیمت نبشی مگا استیل به‌صورت روزانه در وب‌سایت آهن‌چی، محصولات مورد نظر خود را از این مجموعه خریداری کنید.

خرید نبشی مگا استیل

اگر علاقه‌مند به خرید نبشی هستید، ما در وب‌سایت آهن‌چی این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید نبشی مگا استیل را با کمترین قیمت تهیه کنید تا نیاز شما به این دسته از محصولات برآورده شود. شما می‌توانید در وب‌سایت آهن‌چی نبشی مورد نیاز خود را در حجم دلخواه خریداری و از این نبشی‌ها استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری