آهن‌چی > میلگرد > میلگرد الماس

قیمت میلگرد الماس

میلگرد الماس

شرکت فولاد الماس تاکستان که در سال 1389 در شهر تاکستان استان قزوین تاسیس شد، یکی از شرکت‌های فعال در داخل کشور در حوزه تولید میلگرد است. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن میلگرد آجدار در سایزهای مختلف، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور شناخته می‌شود.

کارخانه میلگرد الماس تاکستان مجهز به مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا بوده و از مواد اولیه مرغوب برای تولید میلگرد استفاده می‌کند. میلگردهای تولیدی این شرکت دارای کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است.

مشخصات میلگرد الماس

میلگرد الماس توسط شرکت فولاد الماس تاکستان از نوع آجدار بوده و سایزهای مختلفی دارد. کارخانه فولاد الماس تاکستان برای تولید این میلگردها از مرغوب‌ترین مواد اولیه و از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده است.

اگر بخواهیم شما را با مشخصات فنی میلگرد الماس آشنا کنیم باید گفت که نوع آج این دسته از محصولات جناغی بوده و بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید شده است. مقاومت تسلیم این میلگردها 4000 نیوتن بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن نیز 6000 نیوتن بر سانتی متر مربع است.

لازم به ذکر است که میلگردهای الماس جوش پذیری و قابلیت خمکاری مناسبی داشته و به همین واسطه می‌توان از میلگرد آجدار الماس در اسکلت‌بندی ساختمان‌ها، فونداسیون، تیرچه‌ها، ستون‌ها و سایر قسمت‌های سازه‌ای که نیاز به مقاومت کششی بالا دارند، استفاده کرد.

سایز میلگرد الماس

اگر علاقه‌مند به خرید میلگرد الماس هستید، باید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید میلگرد با سایز مناسب کنید. کارخانه فولاد الماس تاکستان محصولات خود را در سایزهای مختلفی تولید می‌کند. به منظور بررسی جدول میلگرد الماس بر اساس سایز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد الماس سایز 8 گرید A2
 • میلگرد الماس سایز 10 گرید A2
 • میلگرد الماس سایز 12 گرید A2
 • میلگرد الماس سایز 14 گرید A3
 • میلگرد الماس سایز 16 گرید A3
 • میلگرد الماس سایز 18 گرید A3
 • میلگرد الماس سایز 20 گرید A3

قیمت میلگرد الماس

عوامل مختلفی بر قیمت میلگرد الماس اثر دارند. اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید میلگرد مانند سنگ آهن، قراضه و شمش فولاد، یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت میلگرد الماس است.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های انرژی، حمل و نقل، دستمزد، استهلاک تجهیزات و… عامل دیگری هستند که بر قیمت میلگرد الماس اثر دارد.
 • سیاست‌های دولتی: سیاست‌های دولت نقش بسیار مهمی در تغییر قیمت میلگرد الماس دارد. تعرفه‌های صادراتی و وارداتی، قوانین مالیاتی و یارانه‌ها می‌تواند قیمت میلگرد الماس را افزایش یا کاهش دهد.
 • شرایط اقتصادی داخل و خارج: شرایط اقتصادی داخل از کشور مثل نرخ تورم، نرخ ارز و ثبات اقتصادی کشور در کنار شرایط جهانی مانند جنگ، رکود اقتصادی و بلایای طبیعی از دیگر عوامل موثر بر قیمت میلگرد الماس است.
 • قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد به دلیل وابستگی ایران به واردات مواد اولیه و مقاطع فولادی، بر قیمت میلگرد الماس اثر می‌گذارد.

موارد گفته شده تنها برخی از پارامترهایی هستند که می‌توانند بر قیمت میلگرد الماس اثر گذاشته و آن را تغییر دهد. کارخانه فولاد الماس تاکستان به صورت روزانه قیمت محصولات خود را به‌روزرسانی می‌کند. در همین راستا ما در وب سایت آهن‌چی این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید قیمت میلگرد الماس را به صورت روزانه مشاهده کنید.

خرید میلگرد الماس

در صورتی که به دنبال خرید میلگرد الماس هستید، نیاز است تا از طریق نمایندگی‌های معتبر این کارخانه محصولات تولیدی این مجموعه را خریداری کنید. ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نمایندگی کارخانه فولاد الماس تاکستان این امکان را به وجود آورده ایم تا شما بتوانید از طریق همین صفحه میلگرد مورد نظر خود را خریداری کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری