آهن‌چی > میلگرد > میلگرد آرمان آسیا

قیمت میلگرد آرمان آسیا

میلگرد ذوب آهن آرمان آسیا

میلگرد آرمان آسیا یکی از محصولات تولیدی شرکت ذوب آهن آرمان آسیا است که فعالیت خود را از سال 1391 در شهرک صنعتی جنت‌آباد سمنان آغاز کرد. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 150هزار تن میلگرد، یکی از تولیدکنندگان عمده میلگرد در ایران به‌شمار می‌آید. میلگرد آرمان آسیا کیفیت بالایی دارد و این موضوع کمک می‌کند تا بتوانید با خیالی آسوده از این میلگرد در پروژه‌های مختلف استفاده کنید.

مشخصات میلگرد آرمان آسیا

از نظر مشخصات فنی، میلگرد ذوب آهن آرمان آسیا دارای گریدهای مختلف A2، A3، A4 و آجدار است. میلگردهای این کارخانه از سایز 8 تا 32 میلی‌متر و مطابق با استانداردهای ملی ایران و استانداردهای بین‌المللی مانند DIN، BS  و ASTM تولید و به بازار عرضه می‌شوند. رعایت این استانداردها باعث افزایش مقاومت و کیفیت این محصول شده است.

کاربردهای میلگرد آرمان آسیا

به دلیل مشخصات فنی میلگرد آرمان آسیا می‌توان از آن‌ها در ساختمان‌سازی، راه‌سازی، سدسازی، پل‌سازی و سایر پروژه‌های عمرانی استفاده کرد. به این ترتیب کاربردهای متنوع این محصول سبب شده‌اند تا این میلگردها آمار فروش قابل توجهی را ثبت کند.

قیمت میلگرد آرمان آسیا

قیمت میلگرد آرمان آسیا با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مواد اولیه: مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت میلگرد، قیمت مواد اولیه آن یعنی قراضه آهن و آهن اسفنجی است. هرگونه نوسان در قیمت این مواد، به‌طور مستقیم بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارد.
  • نرخ ارز: با توجه به اینکه بخشی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد آرمان آسیا از خارج از کشور تامین می‌شود، نرخ ارز نیز بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار خواهد بود.
  • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید شامل مواردی مانند دستمزد، حامل‌های انرژی و استهلاک تجهیزات هستند. افزایش هریک از این هزینه‌ها می‌تواند منجر به افزایش قیمت میلگرد آرمان آسیا شود.
  • سیاست‌های دولت: دولت با وضع قوانین و مقررات مختلف مانند مالیات، عوارض و یارانه می‌تواند بر قیمت میلگرد تاثیر بگذارد.
  • تقاضا و عرضه: میزان تقاضا برای میلگرد در بازار و همچنین میزان عرضه آن از سوی کارخانه‌های تولیدکننده، از جمله عوامل مهمی هستند که در قیمت میلگرد نقش دارند.
  • قیمت جهانی فولاد: قیمت میلگرد در بازارهای جهانی نیز بر قیمت میلگرد در ایران تاثیرگذار است. اگر قیمت جهانی فولاد بالا برود، به تبع آن قیمت میلگرد در ایران نیز افزایش خواهد یافت.
  • شرایط سیاسی و اقتصادی: تحولات سیاسی و اقتصادی در جهان مانند جنگ، تحریم و یا رونق اقتصادی، می‌توانند به‌طور غیرمستقیم بر قیمت میلگرد در ایران تاثیر بگذارند.

قیمت روز میلگرد ذوب آهن آرمان آسیا

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که قیمت میلگرد ذوب آهن آرمان آسیا نوسانات زیادی دارد و به همین دلیل حتما باید قبل از خرید آن اطلاعات لازم را در ارتباط با قیمت روز میلگرد آرمان آسیا در بازار به‌دست آورید. شما می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی به راحتی قیمت روز میلگرد ذوب آهن آرمان آسیا را مشاهده کنید و سپس اقدامات لازم را برای خرید این محصول انجام دهید.

خرید میلگرد آرمان آسیا

در صورتی‌که علاقه‌مند به خرید میلگرد آرمان آسیا هستید، این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید به‌صورت اینترنتی و آنلاین برای خرید میلگرد آرمان آسیا از سایت آهن‌چی اقدام کنید. مجموعه آهن‌چی همواره تلاش کرده است تا نمایندگی کارخانه‌های مختلف را برعهده بگیرد تا افراد بتوانند متناسب با نیاز خود، از کارخانه‌های گوناگون فعال در داخل کشور، برای خرید میلگرد آرمان آسیا با کمترین قیمت اقدام کنند.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری