آهن‌چی > ناودانی > ناودانی شکفته مشهد

قیمت ناودانی شکفته مشهد

ناودانی شکفته مشهد

ناودانی شکفته مشهد یکی از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین برندهای فعال در حوزه تولید ناودانی در ایران است که گروه صنعتی شکفته آن را تولید می‌کند. این مجموعه با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تولید مقاطع فولادی، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان ناودانی در کشور به‌شمار می‌آید.

ناودانی شکفته مشهد کاربردهای فراوانی در ساخت سازه‌های مختلف دارد. از این ناودانی در ساخت تیرچه‌های فلزی به‌عنوان جان تیرچه و برای افزایش مقاومت و استحکام آن استفاده می‌شود. این محصول در ساخت ستون‌های فلزی، قاب‌های فلزی برای درب و پنجره و… نیز به‌کار می‌رود؛ همچنین در ساخت پله‌های فلزی به‌عنوان زهوار پله مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان از آن برای ساخت نرده‌های فلزی نیز بهره برد.

مشخصات ناودانی شکفته مشهد

برند شکفته مشهد، ناودانی‌های خود را مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید می‌کند. ناودانی‌های تولید این برند از مرغوب‌ترین مواد اولیه و با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته تولید می‌شوند و کیفیت زیادی دارند؛ ضمن این‌که در برابر فشار و خم شدن، مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهند. لازم به ذکر است که ناودانی شکفته مشهد در سایزها و ضخامت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود و تنوع زیادی دارد. این موضوع باعث شده است تا بتوانید متناسب با نیاز خود از این دسته از محصولات استفاده کنید.

وزن ناودانی شکفته مشهد

برای خرید ناودانی شکفته مشهد نیاز است تا دید کاملی در مورد وزن این دسته از محصولات داشته باشید. وزن ناودانی با توجه به طول آن برحسب متر محاسبه می‌شود. به منظور محاسبه وزن ناودانی با طول دلخواه، می‌توانید از فرمول زیر استفاده کنید:

وزن ناودانی (کیلوگرم) = طول ناودانی (متر) × وزن ناودانی بر متر (کیلوگرم بر متر)

قیمت ناودانی شکفته مشهد

پیش از خرید ناودانی شکفته مشهد نیاز است تا از قیمت این دسته از محصولات و عوامل تاثیرگذار بر این قیمت اطلاع داشته باشید. از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت ناودانی شکفته مشهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سایز و ضخامت: به‌طور کلی هرچه سایز و ضخامت ناودانی بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • نوع ناودانی: ناودانی‌ها در دو نوع سبک و سنگین تولید می‌شوند. ناودانی‌های سنگین، ضخامت و وزن بیشتری دارند؛ به همین دلیل قیمت آنها نیز بیشتر است.
  • کیفیت ناودانی: کیفیت ناودانی به عواملی مانند نوع مواد اولیه، فرآیند و استانداردهای تولید بستگی دارد. طبیعی است که ناودانی‌های باکیفیت‌تر، قیمت بیشتری دارند.
  • شرایط بازار: قیمت ناودانی‌ها مانند سایر مقاطع فولادی به شرایط بازار و نوسانات آن بستگی دارد. با تغییر شرایط بازار، قیمت ناودانی شکفته مشهد نیز دستخوش تغییر می‌شود.

لازم به ذکر است که قیمت ناودانی به‌طور روزانه از سوی کارخانه تولیدکننده آن و بر اساس شاخص‌های مختلف تعیین می‌شود. برای اطلاع از قیمت دقیق ناودانی شکفته مشهد می‌توانید از طریق وب‌سایت آهن‌چی اقدام کنید و ثبت سفارش خود را از این طریق انجام دهید.

خرید ناودانی شکفته مشهد

اگر علاقه‌مند به خرید ناودانی در سایزهای مختلف هستید، ما در وب‌سایت آهن‌چی، به‌عنوان نماینده رسمی کارخانه شکفته مشهد، امکان خرید این ناودانی را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید از طریق همین صفحه و با کمترین قیمت، سفارش خود را ثبت کنید و خرید این دسته از محصولات را به راحتی انجام دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری