آهن‌چی > میلگرد > میلگرد هیربد

قیمت میلگرد هیربد

میلگرد هیربد

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی در ایران به حساب می‌آید که فعالیت خود را در سال 1389 در شهرک صنعتی مامونیه در استان مرکزی آغاز کرد. این مجتمع در زمینی به مساحت 200 هکتار و با ظرفیت تولید 2.5 میلیون تن مقاطع فولادی در سال احداث شد. این شرکت دارای 3 خط تولید میلگرد، 2 خط تولید تیرآهن و یک خط تولید نبشی و ناودانی است.

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از شرکت‌های پیشرو در این حوزه به‌شمار می‌آید که در سال 1395 به‌عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شد. این مرکز موفقیت در دریافت گواهینامه ISO 9001:2015  در سال 1396 را نیز در کارنامه دارد.

شرکت فولاد هیربد زرندیه همواره یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مجتمع‌های فولادسازی در ایران بوده که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره‌گیری از متخصصان مجرب توانسته است به یکی از صادرکنندگان برتر مقاطع فولادی در کشور تبدیل شود.

مشخصات میلگرد هیربد

میلگرد هیربد یکی از باکیفیت‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است. این میلگرد در دو گرید A2 و A3 تولید می‌شود که می‌توانید این دسته از محصولات را در سایز مورد نظر خود خریداری کنید. این کارخانه همواره تلاش کرده است تا محصولات خود را با استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید کند.

مقاومت کششی محصولات تولیدی این کارخانه بین 4000 تا 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت تسلیم آنها 3000 تا 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. از مهم‌ترین مزایای میلگرد هیربد می‌توان به کیفیت بالا، مقاومت زیاد، قیمت مناسب، تنوع در سایز، تولید طبق استاندارد ملی ایران و… اشاره کرد.

سایز میلگرد هیربد

میلگرد هیربد در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. جهت آشنایی با لیست میلگردهای تولیدی این کارخانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد هیربد سایز 8 گرید A2
 • میلگرد هیربد سایز 10 گرید A2
 • میلگرد هیربد سایز 10 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 12 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 14 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 16 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 18 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 20 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 22 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 25 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 28 گرید A3
 • میلگرد هیربد سایز 32 گرید A3

تنوع زیاد میلگردهای تولیدی این مجموعه باعث شده است تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود برای خرید میلگرد در سایز مناسب اقدام کنید تا محصول متناسب با پروژه خود را در اختیار داشته باشید.

قیمت میلگرد هیربد

قیمت میلگرد، به‌عنوان یکی از ملزومات اصلی در ساخت‌و‌ساز، همواره مورد توجه خریداران و پیمانکاران بوده است. قیمت میلگرد هیربد تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند کیفیت، تکنولوژی تولید، برند کارخانه، عرضه و تقاضا، گرید و سایز میلگرد تعیین می‌شود. علاوه بر این هزینه‌های حمل‌ونقل، مالیات و انبارداری نیز قیمت میلگرد هیربد را افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که قیمت میلگرد در بازار ایران به دلیل وابستگی به عوامل خارجی و داخلی، به‌صورت روزانه و یا حتی به شکل ساعتی در حال تغییر است. ما در وب‌سایت آهن‌چی امکان مشاهده قیمت میلگرد هیربد را به‌طور روزانه فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید قیمت آن را از طریق همین صفحه مشاهده کنید.

خرید میلگرد هیربد

اگر قصد خرید میلگرد هیربد را دارید، ما در وب‌سایت آهن‌چی، به‌عنوان نمایندگی شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه، امکان خرید این دسته از محصولات را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید برای استفاده از این محصولات، میلگردهای مورد نظر خود را با کمترین قیمت از طریق سایت آهن‌چی خریداری کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری