قیمت ناودانی امروز

کارخانه تولیدکننده

قیمت روز ناودانی تولیدی کارخانه‌های مختلف در آهن‌چی

ناودانی یکی از مقاطع فولادی است که در طبقه‌بندی پروفیل‌ها قرار می‌گیرد. این دسته از محصولات کاربردهای مختلفی دارند و شرکت‌های تولیدکننده، این ناودانی‌ها را در مدل‌های مختلفی روانه بازار می‌کنند. اگر قصد دارید تا برای خرید ناودانی اقدام کنید، می‌توانید قیمت ناودانی را در وب‌سایت آهن‌چی مشاهده و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

ناودانی

ناودانی مقطع فولادی است که شکل U دارد و در صنایع مختلفی مانند صنعت ساختمان‌سازی، خودروسازی، احداث پل و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. ناودانی در دو نوع و استاندارد UPN و UPE از سوی صنایع و کارخانجات فولادی تولید و در بازار آهن‌آلات توزیع می‌شود.

دسته بندی ناودانی

به‌طور کلی ناودانی کاربردهای گوناگونی در صنایع دارد؛ به همین دلیل نیاز است تا برای خرید این دسته از محصولات به سراغ کارخانه‌های معتبر بروید تا بتوانید باکیفیت‌ترین انواع ناودانی را خریداری کنید.

انواع ناودانی

ناودانی‌ها بر اساس شکل ظاهری، وزن، جنس، روش تولید و کاربرد، به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. انواع ناودانی بر اساس شکل ظاهری به شرح زیر هستند:

  • ناودانی ساده: این نوع ناودانی سطح مقطعی ساده دارد و بدون هیچ‌گونه برجستگی یا فرورفتگی تولید می‌شود.
  • ناودانی مشبک: این مدل از ناودانی‌ها سطح مقطعی مشبک دارند و دارای سوراخ‌هایی در سطح بال‌ها هستند.

یکی دیگر از روش‌های طبقه‌بندی ناودانی‌ها بر اساس وزن است. از این نظر این دسته از محصولات به دو نوع ناودانی سبک و ناودانی سنگین تقسیم می‌شوند. لازم به ذکر است که می‌توان این دسته از محصولات را بر اساس جنس نیز به شکل‌های زیر طبقه‌بندی کرد:

  • ناودانی فولادی
  • ناودانی آلومینیومی
  • ناودانی گالوانیزه

از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که این دسته از محصولات بر اساس سایز نیز در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، اقدام به خرید ناودانی 6، 8، 10 و… کنید.

قیمت ناودانی

درصورتی‌که قصد دارید تا برای خرید ناودانی اقدام کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که قیمت روز ناودانی به عوامل مختلفی مانند نوع، ضخامت، سایز، برند تولیدکننده، نرخ دلار و… بستگی دارد. شما می‌توانید قیمت روز ناودانی تولید کارخانه‌های مختلف را از طریق وب‌سایت آهن‌چی مشاهده و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

معرفی کارخانه‌های ناودانی

شرکت‌های مختلفی در داخل کشور در حوزه تولید ناودانی فعال هستند. از مهم‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده این دسته از محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارخانه فولاد ناب تبریز
  • کارخانه ذوب‌آهن اصفهان
  • کارخانه شکفته مشهد
  • کارخانه آریان فولاد
  • کارخانه فایکو

موارد گفته‌شده تنها برخی از کارخانه‌های فعال در حوزه تولید انواع ناودانی هستند. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که شما می‌توانید از این کارخانه‌ها بهترین و باکیفیت‌ترین انواع ناودانی را خریداری و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

خرید ناودانی از آهن‌چی

اگر قصد دارید تا برای تهیه ناودانی تولیدی کارخانه‌های مختلف اقدام کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق وب‌سایت آهن‌چی برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما می‌توانید در وب‌سایت آهن‌چی، قیمت ناودانی تولیدی کارخانه‌های مختلف را بررسی و مقایسه کنید و پس از انتخاب بهترین گزینه، آن را بخرید. همچنین اگر در انتخاب و خرید انواع ناودانی سوال و ابهام خاصی داشتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه آهن‌چی تماس بگیرید و از خدمات مشاوره وب‌سایت آهن‌چی استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری