آهن‌چی > میلگرد > میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز

میلگرد ارگ تبریز

مجتمع فولاد ارگ تبریز یک شرکت سهامی خاص در حوزه تولید محصولات فولادی است. این کارخانه در سال 1386 در شهر تبریز تأسیس شده و در زمینی به مساحت 50 هکتار واقع شده است. این مجموعه دارای ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن میلگرد است. از مهم‌ترین محصولات مجتمع فولاد ارگ تبریز می‌توان به میلگرد آجدار در گریدهای A2 و A3، شمش فولادی و… اشاره کرد.

مجتمع فولاد ارگ تبریز گواهینامه ISO 9001:2008، گواهینامه  ISO 14001:2004و گواهینامه  OHSAS 18001:2007 را دریافت کرده است. همچنین این مجموعه به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال 1391 انتخاب شده است.

مجتمع فولاد ارگ تبریز با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا، اقدام به تولید میلگرد با کیفیت بالا کرده است. این مجتمع با تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، توانسته است جایگاه خود را در بازار فولاد کشور به دست آورد.

مشخصات میلگرد ارگ تبریز

میلگرد ارگ تبریز در دو گرید A2 و A3 و در سایزهای مختلف ایجاد می‌شود. نوع آج این میلگردها از نوع جناغی بوده و این دسته از محصولات با استاندارد  DIN 488تولید شده است. مقاومت تسلیم میلگردهای گرید A3 این مجموعه 400 نیوتن بر میلی متر مربع بوده و مقاومت کششی آن‌ها نیز 600 نیوتن بر میلی متر مربع است.

از مهم‌ترین مزایای میلگرد ارگ تبریز می‌توان به کیفیت بالا، قیمت مناسب، تنوع در سایز، قابلیت جوشکاری و خمکاری، مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که میلگردهای  گرید A2 ارگ تبریز در ساخت و سازهای غیر بنایی مانند فونداسیون، تیرچه بلوک و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین میلگردهای گریدA3  نیز برای ساخت و سازهای بنایی مانند اسکلت بتنی، سقف تیرچه بلوک و …قابل استفاده است.

سایز میلگرد ارگ تبریز

اگر قصد خرید میلگرد ارگ تبریز دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که محصولات تولیدی این کارخانه در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. اگر بخواهیم شما را با سایز میلگرد ارگ تبریز آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد ارگ تبریز سایز 8 گرید A2
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 10 گرید A2
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 14 گرید A2
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 20 گرید A2
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 22 گرید A2
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 10 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 12 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 14 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 16 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 18 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 20 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 22 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 25 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 28 گرید A3
 • میلگرد ارگ تبریز سایز 32 گرید A3

قیمت میلگرد ارگ تبریز

قیمت میلگرد ارگ تبریز بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. قیمت مواد اولیه‌ای به طور مستقیم بر قیمت میلگرد ارگ تبریز اثر دارد. همچنین به خاطر این که بخشی از مواد اولیه و تجهیزات این کارخانه از خارج از کشور وارد می‌شود، نرخ ارز می‌تواند به طور قابل توجهی بر قیمت میلگرد ارگ تبریز اثر بگذارد.

تصمیمات دولت مثل تعیین تعرفه‌های صادراتی و وارداتی، قیمت گذاری دستوری و قوانین مربوط به مالیات و عوارض در کنار وضعیت عرضه و تقاضا از دیگر عواملی است که می‌توانند قیمت میلگرد ارگ تبریز را تعیین کند.

از مهم‌ترین عوامل خارجی موثر بر قیمت میلگرد ارگ تبریز نیز می‌توان به قیمت جهانی فولاد و همچنین وضعیت اقتصادی جهانی اشاره کرد. در واقع رکود یا رونق اقتصادی در سطح جهانی می‌تواند بر تقاضا و قیمت میلگرد ارگ تبریز تاثیر بگذارد.

به دلیل قرار گرفتن ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه، تحولات سیاسی و اقتصادی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا نیز می‌تواند بر قیمت میلگرد ارگ تبریز اثر داشته باشد.

علاوه بر این موارد، برای تعیین قیمت میلگرد ارگ تبریز باید به کیفیت میلگرد، سایز و نوع میلگرد، شرایط پرداخت و محل تحویل نیز توجه کنید. اگر علاقه مند هستید تا پیش از خرید میلگرد ارگ تبریز، قیمت روز این دسته از محصولات را مشاهده کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد ارگ تبریز را مشاهده و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

خرید میلگرد ارگ تبریز

برای خرید میلگرد ارگ تبریز در سایز و حجم مورد نظر خود نیاز است تا از طریق یک مجموعه معتبر این دسته از محصولات را سفارش دهید. یکی از برترین مجموعه‌های داخل کشور که امکان خرید میلگرد ارگ تبریز را به صورت آنلاین فراهم کرده، وب سایت آهن‌چی است. شما می‌توانید با کمترین قیمت از طریق همین صفحه اقدام به خرید میلگرد ارگ تبریز کرده و از این محصولات استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری