آهن‌چی > میلگرد > میلگرد نگین اردکان

قیمت میلگرد نگین اردکان

میلگرد نگین اردکان

کارخانه نگین اردکان یکی از شرکت‌های فولادی فعال در شهر اردکان استان یزد است که در سال 1383 تاسیس شده است. این شرکت در زمینی به مساحت 50 هکتار و با زیربنای 200 هزار متر مربع احداث شده است. کارخانه نگین اردکان در حال حاضر با ظرفیت تولید سالانه 600 هزار تن میلگرد و 300 هزار تن تیرآهن فعالیت می‌کند. این موضوع باعث شده تا کارخانه نگین اردکان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد و تیرآهن در ایران شده و نقش مهمی در تامین نیاز کشور به این محصولات داشته باشد.

از مهم‌ترین افتخارات کارخانه نگین اردکان می‌توان به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008، دریافت گواهینامه ISO 14001:2004، دریافت گواهینامه OHSAS 18001:2007، انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی استان یزد و انتخاب به عنوان واحد نمونه ملی اشاره کرد.

مشخصات میلگرد نگین اردکان

میلگرد نگین اردکان یکی از محبوب‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، مورد توجه بسیاری از پیمانکاران و مهندسان قرار گرفته است. این میلگرد در گریدهای  A3 و در سایزهای مختلفی مطابق با استاندارد روسی تولید می‌شود.

اگر بخواهیم شما را با مشخصات میلگرد نگین اردکان آشنا کنیم باید گفت که مقاومت تسلیم این دسته از محصولات 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگرد نگین اردکان می‌توان به جوش پذیری، خم پذیری و قابلیت شکل پذیری بالا این دسته از محصولات اشاره کرد. این ویژگی‌ها باعث شده تا میلگرد نگین اردکان در ساخت و ساز انواع سازه‌های بتنی از جمله ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و همچنین در ساخت پل، سد، اسکله و سایر سازه‌های عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایز میلگرد نگین اردکان

کارخانه نگین اردکان تلاش کرده تا میلگردهای خود را در سایزهای مختلفی تولید کند. به منظور بررسی انواع میلگرد نگین اردکان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میلگرد نگین اردکان سایز 12 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 14 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 16 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 18 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 20 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 22 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 25 گرید A3
  • میلگرد نگین اردکان سایز 28 گرید A3

قیمت میلگرد نگین اردکان

اگر نیاز دارید تا برای خرید میلگرد نگین اردکان اقدام کنید، نیاز است تا قبل از خرید این دسته از محصولات قیمت میلگرد نگین اردکان را بررسی کنید. لازم به ذکر است که قیمت میلگرد نگین اردکان تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد.

یکی از این عوامل قیمت مواد اولیه‌ای مانند قراضه آهن، سنگ آهن و شمش فولاد، است. نوسانات قیمت این مواد اولیه، به طور مستقیم بر قیمت میلگرد نگین اردکان اثر دارد. از سوی دیگر در طی فرآیند تولید هزینه‌هایی مانند دستمزد نیروی کار و… نیز می‌توانند قیمت میلگرد نگین اردکان را تغییر دهد.

سیاست‌های اقتصادی دولت، شرایط اقتصادی کشور مانند تورم، نرخ ارز و… نیز عوامل دیگری هستند که می‌توانند قیمت میلگرد نگین اردکان را افزایش یا کاهش دهند.

لازم به ذکر است که عوامل خارجی مانند قیمت جهانی فولاد، نرخ ارز، شرایط اقتصادی جهانی و… نیز عوامل دیگری هستند که می‌توانند قیمت میلگرد نگین اردکان را تغییر دهند. لازم به ذکر است که علاوه بر موارد ذکر شده، عواملی دیگری مانند سایز میلگرد، کیفیت میلگرد و… نیز می‌توانند قیمت میلگرد نگین اردکان را تغییر دهند.

در صورتی که علاقه مند به اطلاع از قیمت میلگرد نگین اردکان به صورت روزانه هستید، می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد نگین اردکان را مشاهده کرده و سپس برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

خرید میلگرد نگین اردکان

اگر علاقه مند هستید تا برای خرید میلگرد نگین اردکان اقدام کنید، می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی به عنوان نماینده رسمی کارخانه نگین اردکان محصولات مورد نظر خود خریداری کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی میلگرد نگین اردکان را در سایزهای مختلف و در حجم مورد نظر خود ثبت سفارش کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن این دسته از محصولات را دریافت کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری