آهن‌چی > میلگرد > میلگرد خرمدشت تاکستان

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

میلگرد خرمدشت تاکستان

یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید محصولات فولادی در داخل کشور، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان است. این شرکت فولاد که در شهر تاکستان استان قزوین واقع شده است، در سال 1388 تاسیس شد و در سال 1391 به بهره برداری رسید. در حال حاضر کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان با ظرفیت تولید 300 هزار تن میلگرد در سال، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران است.

محصولات این شرکت شامل میلگرد ساده و آجدار در سایزهای مختلف است. میلگردهای تولیدی این شرکت در ساخت و ساز و پروژه‌های عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب توانسته است محصولاتی با کیفیت زیاد تولید و به بازار عرضه کند. این شرکت همچنین با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه ارز آوری قابل توجهی برای کشور داشته است.

مشخصات میلگرد خرمدشت تاکستان

اگر بخواهیم در مورد مشخصات میلگرد خرمدشت تاکستان صحبت کنیم، باید بگوییم که میلگردهای تولیدی این شرکت در دو گرید A2 و A3 و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند.

این میلگردها طول 12 متر دارند؛ مقاومت تسلیم میلگرد گرید A2 به مقدار 340 نیوتن بر میلی متر مربع و مقاومت کششی آن 500 نیوتن بر میلی متر مربع است.

میلگرد خرمدشت تاکستان گرید A3 نیز به نحوی تولید شده است که مقاومت تسلیم 4000 نیوتن بر میلی متر مربع و مقاومت کششی 6000 نیوتن بر میلی متر مربع دارد.

سایز میلگرد خرمدشت تاکستان

میلگرد خرمدشت تاکستان در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. لیست میلگردهای تولیدی این کارخانه به شرح زیر است:

 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 8 گرید A2
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 8 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 10 گرید A2
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 10 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 12 گرید A2
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 12 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 14 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 16 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 18 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 20 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 22 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 25 گرید A3
 • میلگرد خرمدشت تاکستان سایز 28 گرید A3

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان

قیمت میلگرد خرمدشت بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. یکی از این عوامل قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن، قراضه و سایر مواد معدنی است که در تولید میلگرد خرمدشت استفاده می‌شوند. همچنین هزینه‌های تولید مانند هزینه‌های انرژی، حمل و نقل، دستمزد کارگران و… نیز می‌توانند بر روی قیمت میلگرد خرمدشت اثر بگذارد.

وضعیت اقتصادی کشور مانند نرخ تورم، نرخ ارز، سیاست‌های اقتصادی و… در کنار وضعیت عرضه و تقاضا نیز عامل دیگری است که بر روی قیمت میلگرد خرمدشت اثر می‌گذارد. لازم به ذکر است که علاوه بر عوامل داخلی، عوامل خارجی گوناگونی نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد خرمدشت موثر باشد. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به قیمت جهانی فولاد، قیمت نفت، شرایط اقتصادی جهانی و… اشاره کرد.

در صورتی که قصد خرید میلگرد خرمدشت دارید، می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق میلگرد خرمدشت در هر روز سری به وب سایت آهن‌چی زده و از طریق وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد خرمدشت را مشاهده کنید.

خرید میلگرد خرمدشت تاکستان

اگر نیاز دارید تا اقدام به خرید میلگرد خرمدشت در سایزهای مختلف کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی سفارش خود را ثبت کنید. ما در مجموعه آهن‌چی به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه فولاد خرمدشت این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید میلگردهای تولیدی این کارخانه در حجم و سایز مورد نظر خود سفارش دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری