آهن‌چی > میلگرد > میلگرد شمس سپهر

قیمت میلگرد شمس سپهر

میلگرد شمس سپهر

کارخانه فولاد شمس سپهر یکی از کارخانه‌های برتر فعال در زمینه تولید میلگرد در داخل کشور است. این کارخانه در سال 1389 تاسیس و فعالیت خود را در سال 1391 آغاز کرد. کارخانه فولاد شمس سپهر در استان تهران، شهرستان ری، شهرک صنعتی شمس آباد قرار گرفته و طیف گسترده‌ای از محصولات را تولید و به بازار عرضه کرده است.

ظرفیت تولید این کارخانه 150 هزار تن در سال بوده و از مهم‌ترین افتخارات و دستاوردهای این مجموعه می‌توان به دریافت استاندارد ملی ایران به شماره 3132، دریافت استاندارد روسی، عضویت در انجمن فولاد ایران و… اشاره کرد.

از مهم‌ترین مزایا کارخانه شمس سپهر و محصولات تولیدی این کارخانه می‌توان به استفاده از تجهیزات مدرن و به روز، تولید میلگرد با کیفیت بالا، تنوع در محصولات و… اشاره کرد. این مزایا باعث شده تا کارخانه فولاد شمس سپهر با تولید میلگرد با کیفیت بالا و تنوع در محصولات، نقش مهمی در تامین نیازهای داخلی کشور به مقاطع فولادی ایفا کند.

مشخصات میلگرد شمس سپهر

میلگرد شمس سپهر در دو گرید A2 و A3 تولید شده است. اگر بخواهیم شما را با مشخصات میلگرد شمس سپهر آشنا کنیم باید گفت که میلگردهای تولید این کارخانه در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. میلگردهای آجدار گرید A2 و A3 تولیدی این کارخانه به نحوی ساخته شده‌اند که تنش جاری آن‌ها 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده و تنش گسیختگی آن نیز 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

از مهم‌ترین کاربرد میلگرد آجدار تولیدی این کارخانه می‌توان به مصارف ساختمانی مانند بتن آرمه اشاره کرد. همچنین از مهم‌ترین مزایای میلگرد شمس سپهر می‌توان کیفیت بالا، تنوع در محصولات، قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات و… اشاره داشت.

سایز میلگرد شمس سپهر

به منظور خرید میلگرد شمس سپهر باید مشخص کنید که قصد دارید تا کدام یک از محصولات این کارخانه را خریداری کنید، چرا که میلگرد شمس سپهر در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. لیست میلگردهای تولیدی این کارخانه به شرح زیر است:

 • میلگرد شمس سپهر سایز 8 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 10 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 12 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 14 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 16 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 18 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 20 گرید A2
 • میلگرد شمس سپهر سایز 10 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 12 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 14 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 16 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 18 گرید A3
 • میلگرد شمس سپهر سایز 20 گرید A3

قیمت میلگرد شمس سپهر

افرادی که قصد خرید میلگرد شمس سپهر دارند، یکی از سوالات مهمی که مطرح می‌کنند، این است که قیمت میلگرد شمس سپهر چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل متعددی قیمت این میلگردها را تعیین می‌کنند. اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم باید گفت که در وهله اول قیمت مواد اولیه مانند قراضه آهن و سنگ آهن، یکی از عوامل تعیین کننده قیمت میلگرد شمس سپهر است.

همچنین به منظور تولید، هزینه‌هایی مانند هزینه‌های انرژی، حمل و نقل، دستمزد و… نیز عامل دیگری است که بر روی قیمت میلگرد شمس سپهر تاثیر می‌گذارد. قیمت مواد اولیه تولید میلگرد در بازارهای جهانی تعیین می‌شود. به همین دلیل نوسانات نرخ ارز نیز بر قیمت میلگرد شمس سپهر اثر دارد. همچنین مانند هر کالایی، قیمت میلگرد شمس سپهر نیز تحت تاثیر عرضه و تقاضا در بازار است. همچنین شرایط اقتصادی مانند تورم و رکود، می‌تواند بر قیمت میلگرد شمس سپهر تاثیر داشته باشد.

اگر بخواهیم شما را با عوامل خارجی موثر بر قیمت میلگرد شمس سپهر آشنا کنیم، باید گفت که قیمت جهانی فولاد به عنوان یک شاخص مهم، بر قیمت میلگرد شمس سپهر در داخل کشور نیز تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این موارد، قیمت میلگرد شمس سپهر بر اساس سایز، گرید و نوع شاخه آن نیز متفاوت است. به منظور اطلاع از قیمت میلگرد شمس سپهر این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید قیمت این دسته از محصولات را از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی مشاهده کنید.

خرید میلگرد شمس سپهر

ما در وب سایت آهن‌چی، امکان خرید میلگرد شمس سپهر را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید در سایت آهن‌چی به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کرده و اقدام به خرید میلگرد از کارخانه شمس سپهر کنید. اگر به منظور خرید محصولات مورد نظر خود سوال خاصی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در وب سایت آهن‌چی تماس گرفته و از خدمات مشاوره ما استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری