آهن‌چی > میلگرد > میلگرد ظفر بناب

قیمت میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب

مجتمع فولاد ظفر بناب یک شرکت فولادی در داخل کشور است. مجموعه ظفر بناب در سال 1383 در شهر بناب در استان آذربایجان شرقی تاسیس شد. این شرکت با تولید سالانه 500 هزار تن میلگرد آجدار یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در شمال غرب کشور به حساب می‌آید. مجتمع فولاد ظفر بناب دارای سه خط تولید مجزا است که محصولاتی چون میلگرد، تیر آهن، نبشی و ناودانی در این خطوط تولید می‌شوند.

محصولات مجتمع فولاد ظفر بناب در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شوند. این شرکت به کشورهای همسایه مثل عراق، افغانستان، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و گرجستان نیز صادرات دارد. در حال حاضر مجتمع فولاد ظفر بناب به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت فولاد شناخته می‌شود و مدیران این مجموعه همواره در تلاش هستند تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و ارتقای کیفیت محصولات خود، رضایت مشتریان را جلب نماید.

از مهم‌ترین افتخارات مجتمع فولاد ظفر بناب می‌توان به دریافت تندیس طلایی چهارمین دوره طرح معرفی برترین شرکت‌های منطقه شمال غرب در سال 1395، دریافت تندیس و عنوان واحد نمونه استانی از پانزدهمین جشنواره استانی در سال 1393 و دریافت تندیس طلایی در گرامی داشت روز صنعت و معدن اشاره کرد.

مشخصات میلگرد ظفر بناب

میلگرد ظفر بناب در دو گرید A2 و A3 و با سایزهای مختلف تولید می‌شود. این میلگردها از نظر وزنی به جدول اشتال نزدیک بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردارند. محصولات تولیدی برند ظفر بناب در گریدهای A2 و A3 قابل خریداری هستند.

نوع آج میلگردهای تولیدی این کارخانه آجدار جناغی بوده و بر اساس استاندارد  ISIRI 3132تولید می‌شود. مقاومت تسلیم میلگردهای گرید A2 این کارخانه 340 نیوتن بر میلی متر مربع و میلگردهای گرید A3 این مجموعه 400 نیوتن بر میلی متر مربع است.

همچنین میلگردهای گرید A2 ظفر بناب مقاومت کششی 500 نیوتن بر میلی متر مربع و میلگردهای گرید A3 این مجموعه نیز مقاومت کششی 600 نیوتن بر میلی متر مربع دارد.

کیفیت مطلوب، قیمت مناسب، وزن استاندارد، تنوع در سایز، مقاومت بالا، قابلیت خم کاری و جوشکاری از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگردهای این کارخانه است.

سایز میلگرد ظفر بناب

همان طوری که بیان کردیم، مجموعه ظفر بناب طیف گسترده‌ای از میلگردها را تولید و به بازار عرضه می‌کند. جدول سایز میلگرد ظفر بناب به شرح زیر است:

 • میلگرد ظفر بناب سایز 8 گرید A2
 • میلگرد ظفر بناب سایز 10 گرید A2
 • میلگرد ظفر بناب سایز 12 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 14 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 16 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 18 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 20 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 22 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 25 گرید A3
 • میلگرد ظفر بناب سایز 28 گرید A3

به خاطر این که میلگردهای تولیدی ظفر بناب سایزهای گوناگون دارند، شما می‌توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید میلگرد مناسب کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

قیمت میلگرد ظفر بناب

به صورت کلی قیمت میلگرد ظفر بناب به عوامل مختلفی از جمله سایز، گرید، وزن، نوسانات بازار آهن و ارز و … بستگی دارد. قیمت میلگرد ظفر بناب به طور روزانه و لحظه‌ای با توجه به نوسانات بازار آهن و ارز تغییر می‌کند. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایز: میلگردهای با سایز بزرگ‌تر، قیمت بیشتری دارند.
 • گرید: میلگردهای با گرید A3، قیمت بیشتری نسبت به میلگردهای با گرید A2 دارند.
 • وزن: میلگردهای با وزن بیشتر، قیمت بیشتری دارند.
 • نوسانات بازار آهن و ارز: نوسانات بازار آهن و ارز می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت میلگرد ظفر بناب ظفر بناب تاثیر بگذارد.

در صورتی که قصد دارید تا از قیمت میلگرد ظفر بناب مطلع شوید، می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد ظفر بناب را مشاهده کرده و سپس برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید.

خرید میلگرد ظفر بناب

ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نماینده کارخانه ظفر بناب امکان خرید میلگرد ظفر بناب را فراهم کرده ایم. شما می‌توانید با کمترین قیمت از طریق همین صفحه این میلگرد را در حجم مورد نظر خود خریداری کرده و از این میلگردها در بخش‌ها و صنایع مختلف استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری