آهن‌چی > میلگرد > میلگرد راستین آستارا

قیمت میلگرد راستین آستارا

میلگرد راستین آستارا

کارخانه فولاد راستین آستارا یکی از شرکت‌های تولید کننده میلگرد در داخل کشور است که در سال 1393 در شهر آستارا در استان گیلان فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت دارای دو خط تولید میلگرد با ظرفیت 350 هزار تن در سال است.

کارخانه فولاد راستین آستارا تولید کننده انواع میلگرد آجدار در سایزهای مختلف بوده و میلگردهای تولیدی کارخانه فولاد راستین آستارا از مرغوب‌ترین مواد اولیه و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا تولید می‌شوند.

لازم به ذکر است که به واسطه کیفیت بالا میلگرد راستین آستارا، محصولات این کارخانه در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد و این شرکت در حال حاضر به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و ارمنستان صادرات دارد.

کارخانه فولاد راستین آستارا در طول فعالیت خود به افتخارات متعددی دست یافته است که از مهم‌ترین این افتخارات می‌توان به دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه ISO 9001:2015، دریافت گواهینامه ISO 14001:2015، دریافت تندیس واحد نمونه صنعتی استان گیلان و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که کارخانه فولاد راستین آستارا در نظر دارد در سال‌های آینده ظرفیت تولید خود را افزایش دهد و به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران تبدیل شود.

مشخصات میلگرد راستین آستارا

به منظور خرید میلگرد راستین آستارا باید دید کاملی در مورد مشخصات میلگرد راستین آستارا داشته باشید. میلگردهای تولیدی این کارخانه از نوع آجدار بوده و با گرید A3 تولید می‌شود. کارخانه راستین آستارا محصولات خود را با استاندارد ملی ایران 3132 تولید کرده است.

لازم به ذکر است که مقاومت کششی میلگرد راستین آستارا 500 مگا پاسکال و مقاومت تسلیم آن 400 مگا پاسکال است. از مهم‌ترین کاربرد میلگرد راستین آستارا می‌توان به ساخت و ساز، بتن ریزی، فونداسیون، تیرچه بلوک و… اشاره کرد.

سایز میلگرد راستین آستارا

میلگرد راستین آستارا در سایزهای مختلفی تولید می‌شود تا کاربران بتوانند متناسب با نیاز خود اقدام به خرید میلگرد راستین آستارا در سایز مناسب کنند. لیست محصولات این کارخانه بر اساس سایز به شرح زیر است:

 • میلگرد راستین آستارا سایز 12 گرید A3
 • میلگرد راستین آستارا سایز 14 گرید A3
 • میلگرد راستین آستارا سایز 16 گرید A3
 • میلگرد راستین آستارا سایز 18 گرید A3
 • میلگرد راستین آستارا سایز 20 گرید A3
 • میلگرد راستین آستارا سایز 22 گرید A3

قیمت میلگرد راستین آستارا

قیمت میلگرد راستین آستارا تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. به همین دلیل نیاز است تا دید کاملی در مورد این عوامل داشته باشید. اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت شمش فولاد به عنوان ماده اولیه اصلی تولید میلگرد، نقش اساسی در تعیین قیمت نهایی آن دارد. نوسانات قیمت شمش در بازار داخلی و جهانی، به طور مستقیم بر قیمت میلگرد راستین آستارا تاثیر می‌گذارد.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های انرژی، حمل و نقل، دستمزد و سایر هزینه‌های جانبی، از دیگر عوامل موثر بر قیمت میلگرد راستین آستارا است. افزایش هر یک از این هزینه‌ها، می‌تواند قیمت نهایی میلگرد را افزایش دهد.
 • سیاست‌ها و برنامه ریزی‌های دولت: سیاست‌ها و برنامه ریزی‌های دولت مثل تعیین تعرفه‌های صادراتی و وارداتی، تغییر قیمت حامل‌های انرژی و قوانین مربوط به صنعت فولاد و… نیز می‌تواند بر قیمت میلگرد راستین آستارا اثر داشته باشد.
 • قیمت جهانی فولاد: قیمت میلگرد در بازارهای جهانی، به عنوان یک شاخص مهم، می‌تواند بر قیمت میلگرد در بازار داخلی ایران نیز تاثیر بگذارد.
 • نرخ ارز: به دلیل آن که قیمت شمش فولاد در بازارهای جهانی به دلار تعیین می‌شود، نوسانات نرخ ارز می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت میلگرد راستین آستارا در بازار داخلی تاثیر بگذارد.

همان طوری که مشاهده کردید، قیمت میلگرد راستین آستارا به طور روزانه تحت تاثیر عوامل مختلف در حال نوسان است. در چنین شرایطی نیاز است تا پیش از خرید میلگرد راستین آستارا از قیمت این میلگرد مطلع شوید. برای اطلاع از قیمت دقیق میلگرد راستین آستارا می‌توانید از خدمات وب سایت آهن‌چی استفاده کنید. ما در وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد راستین آستارا را روزانه به شما ارائه می‌دهیم.

خرید میلگرد راستین آستارا

وب سایت آهن‌چی به عنوان نماینده کارخانه راستین آستارا این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید از طریق همین صفحه در سایت آهن‌چی به راحتی سفارشات خود را ثبت کرده و اقدام به خرید میلگرد راستین آستارا کنید. یکی از ویژگی‌های مجموعه آهن‌چی امکان خرید میلگرد راستین آستارا در تناژهای مختلف است. این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید متناسب با نیازتان سفارش خود را ثبت کرده و اقدام به خرید میلگرد کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری