آهن‌چی > میلگرد > میلگرد زاگرس

قیمت میلگرد زاگرس

نام محصول قیمت آنالیز حالت سایز نوع محل بارگیری

میلگرد 10 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 12 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 14 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 16 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 18 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 20 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 22 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 25 صبا فولاد زاگرس

22,636تومان

میلگرد 28 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 30 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 32 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 36 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد 40 صبا فولاد زاگرس

تماس بگیرید

میلگرد زاگرس

کارخانه صبا فولاد زاگرس که در سال 1393 در مجموعه صنعتی سفیددشت واقع در استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد، یکی از کارخانه فعال در داخل کشور است که در حوزه تولید محصولات فولادی فعالیت می‌کند. این کارخانه در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولادسازی راه‌اندازی شده که ظرفیت تولید فولاد در فاز نخست این کارخانه 420 هزار تن در سال است.

در فاز اول کارخانه صبا فولاد زاگرس، انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، ورق و لوله تولید می‌شوند و در سایزهای مختلف و مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی در معرض فروش قرار می‌گیرند. از سوی دیگر در فاز دوم این کارخانه که در حال ساخت است، ظرفیت تولید فولاد به 1.2 میلیون تن در سال افزایش خواهد یافت. همچنین در این فاز، تولید محصولات جدیدی مانند فولاد آلیاژی، فولاد ضدزنگ و فولادهای ویژه نیز برنامه‌ریزی شده است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارخانه صبا فولاد زاگرس، استفاده از تجهیزات و فناوری‌های مدرن روز دنیاست. این کارخانه با استفاده از سیستم‌های پیشرفته کنترل کیفیت، محصولاتی با کیفیت زیاد و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌کند.

یکی از محصولات این کارخانه، میلگرد زاگرس است که در سایزهای مختلف تولید می‌شود. این میلگردها کیفیت زیادی دارند و به دلیل قیمت مناسب، یکی از محبوب‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران هستند.

مشخصات میلگرد زاگرس

میلگرد زاگرس تولیدی کارخانه صبا فولاد زاگرس، در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید آن کنید. این میلگرد با طول 12 متر و گرید A3 به بازار ارائه می‌شود. از مهم‌ترین کاربردهای میلگرد زاگرس می‌توان به استفاده از آن در صنایع مختلف مانند ساخت‌وساز ساختمانی، پل‌سازی، راه‌سازی، صنایع خودروسازی، صنایع نفت و گاز و سایر صنایع نام برد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگرد زاگرس نیز می‌توان به کیفیت زیاد، قیمت مناسب، تولید مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی، استفاده از تجهیزات و فناوری‌های مدرن برای ساخت و کنترل کیفیت دقیق اشاره کرد.

سایز میلگرد زاگرس

شرکت صبا فولاد زاگرس طیف گسترده‌ای از انواع میلگرد را با سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کند. برای بررسی سایز میلگرد زاگرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جدول وزن میلگرد کارخانه زاگرس
ردیف سایز وزن میلگرد زاگرس (کیلوگرم)
1 10 گرید A3 7.5
2 12 گرید A3 11
3 14 گرید A3 15
4 16 گرید A3 18.5
5 18 گرید A3 23.5
6 20 گرید A3 29
7 22 گرید A3 35.5
8 25 گرید A3 45.5
9 28 گرید A3 58.5
10 32 گرید A3 73

قیمت میلگرد زاگرس

اگر قصد خرید میلگرد دارید، باید به این نکته توجه کنید که قیمت میلگرد زاگرس نیز مانند سایر محصولات فولادی، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. از این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت جهانی فولاد
  • نرخ ارز
  • نوسانات بازار
  • عرضه و تقاضا
  • هزینه‌های تولید

همچنین می‌توانید پیش از خرید این محصول، از طریق وب‌سایت آهن‌چی، قیمت میلگرد زاگرس را به‌صورت روزانه مشاهده و سپس برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید. ما در سایت آهن‌چی قیمت میلگرد زاگرس را به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌کنیم؛ بنابراین شما می‌توانید نوسانات قیمت میلگرد زاگرس را نیز از این طریق مشاهده کنید.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد زاگرس

اگر علاقه‌مند به خرید میلگرد زاگرس هستید، می‌توانید از طریق وب‌سایت آهن‌چی برای این کار اقدام کنید. ما در وب‌سایت آهن‌چی به‌عنوان نماینده کارخانه صبا زاگرس، محصولات مختلف تولیدی این شرکت را با کمترین قیمت به فروش می‌رسانیم تا شما بتوانید از طریق همین صفحه، انواع میلگرد تولیدی کارخانه صبا زاگرس را در حجم مورد نیاز خود خریداری کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری