آهن‌چی > میلگرد > میلگرد اروند

قیمت میلگرد اروند

میلگرد اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید فولاد در ایران است که در منطقه آزاد اروند واقع شده است. این مجموعه در سال 1391 با هدف تولید انواع میلگرد و وایر با ظرفیت تولید 600 هزار تن در سال تاسیس شد.

در حال حاضر شرکت فولاد کاوه اروند یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس است و از زمان شروع به فعالیت، 5 میلیون تن انواع محصولات فولادی را تولید و روانه بازار کرده است. از مهم‌ترین محصولات کارخانه فولاد کاوه اروند می‌توان به میلگرد، وایر و… اشاره کرد. اگر قصد خرید میلگردهای باکیفیت و درجه یک را دارید، می‌توانید از طریق این کارخانه بهترین و باکیفیت‌ترین انواع میلگرد را خریداری کنید.

مشخصات میلگرد اروند

اگر بخواهیم شما را با مشخصات میلگرد اروند، تولیدی کارخانه فولاد کاوه اروند، آشنا کنیم، باید گفت که این محصولات در طول 12 متر و با قطرهای مختلف تولید می‌شود. این میلگردها تنش تسلیم 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع دارند.

میلگرد اروند از نوع میلگرد گریدA3  است که استحکام و مقاومت زیادی دارد و برای مصارف ساختمانی و صنعتی به‌کار می‌رود. شکل سطح مقطع میلگرد اروند گرد است؛ این شکل سطح مقطع کمک می‌کند تا میلگرد در برابر نیروهای کششی و خمشی مقاومت خوبی داشته باشد. به‌طور کلی میلگرد اروند کیفیت زیادی دارد و قیمت آن نیز مناسب است.

سایز میلگرد اروند

میلگرد اروند در سایزها و قطرهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. به منظور بررسی سایز این دسته از محصولات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد فولاد اروند سایز 10 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 12 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 14 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 16 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 18 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 20 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 22 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 25 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 28 گرید A3
 • میلگرد فولاد اروند سایز 32 گرید A3

شما می‌توانید برای استفاده از این دسته از محصولات، متناسب با نیاز خود، برای خرید میلگرد اروند در سایز مورد نظرتان اقدام کنید.

قیمت میلگرد اروند

افرادی که قصد خرید میلگرد اروند را دارند، یکی از پرسش‌های مهمی که مطرح می‌کنند این است که قیمت میلگرد اروند بر چه اساسی تعیین می‌شود. به منظور بررسی این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت میلگرد است. با افزایش قیمت جهانی فولاد، قیمت میلگرد اروند نیز افزایش خواهد یافت.
 • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید میلگرد مانند سنگ آهن، کک و نفت کوره نیز بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارد. اگر قیمت مواد اولیه افزایش پیدا کند، به همان اندازه قیمت میلگرد اروند نیز افزایش خواهد یافت.
 • هزینه تولید: هزینه تولید میلگرد عامل دیگری است که بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. با افزایش هزینه تولید، قیمت میلگرد اروند نیز افزایش خواهد یافت.
 • تقاضا و عرضه: تقاضا و عرضه نیز از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت میلگرد هستند. هرچه تقاضا برای میلگرد افزایش و عرضه آن کاهش یابد، قیمت میلگرد اروند افزایش خواهد یافت.

علاوه بر عواملی که ذکر کردیم، پارامترهای دیگری مانند نوسانات نرخ ارز، شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و سیاست‌های دولت نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد اروند تاثیر بگذارند.

کارخانه فولاد کاوه اروند به‌عنوان تولیدکننده میلگرد اروند، قیمت محصولات خود را به‌صورت روزانه اعلام می‌کند. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در سایت آهن‌چی قیمت روز این محصول را مشاهده و برای خرید آن اقدام کنید.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد اروند

ما در وب‌سایت آهن‌چی امکان خرید میلگرد اروند را با کمترین قیمت فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید از طریق همین صفحه محصولات مورد نظر خود را در حجم‌های مختلف سفارش دهید و به راحتی این نوع میلگرد را خریداری کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری