آهن‌چی > میلگرد > میلگرد آناهیتا گیلان

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

میلگرد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان یکی از کارخانه‌های فعال در حوزه تولید محصولات فولاد است. این کارخانه در سال 1389 در شهر رشت استان گیلان تاسیس شد و در زمینی به مساحت 20908 متر مربع و با هدف تولید انواع میلگرد ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرد.

کارخانه میلگرد آناهیتا گیلان تلاش کرده تا با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا و اقدام به تولید میلگردهای درجه یک و با کیفیت کند. این موضوع باعث شده تا کارخانه آناهیتا گیلان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور شود. میلگردهای تولیدی شرکت فولاد آناهیتا گیلان به دلیل کیفیت بالای خود در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات میلگرد آناهیتا گیلان

اگر قصد خرید میلگرد آناهیتا گیلان را دارید، باید دید کاملی در مورد مشخصات فنی محصولات تولیدی این کارخانه داشته باشید. میلگردهای آناهیتا گیلان از نوع آجدار و در گریدهای A2 و A3 تولید شده و همچنین از نظر سایز نیز در طیف گسترده‌ای از محصولات تولید می‌شود.

لازم به ذکر است که میلگرد آناهیتا گیلان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می‌شود. لازم به ذکر است که مقاومت تسلیم این میلگرد 4000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع بوده و مقاومت کششی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

به واسطه مشخصات میلگرد آناهیتا گیلان، شما می‌توانید از این میلگردها در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و برای ساخت اسکلت بتنی ساختمان‌ها، فونداسیون‌ها، ستون‌ها، تیرها، دال‌ها، دیوارها و… استفاده کنید.

سایز میلگرد آناهیتا گیلان

برای خرید میلگرد آناهیتا گیلان باید دید کاملی در مورد سایز این دسته از محصولات داشته باشید. جدول سایز میلگرد آناهیتا گیلان به شرح زیر است:

 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 8 گرید A2
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 10 گرید A2
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 12 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 14 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 16 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 18 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 20 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 22 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 25 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 28 گرید A3
 • میلگرد آناهیتا گیلان سایز 32 گرید A3

شما می‌توانید متناسب با کاربرد مورد نظر خود اقدام به خرید میلگرد مناسب کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. در وهله اول قیمت میلگرد در بازار داخلی به طور مستقیم به قیمت جهانی فولاد وابسته است. نوسانات قیمت جهانی فولاد، تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا در بازار جهانی، قیمت مواد اولیه، سیاست‌های اقتصادی و… قرار می‌گیرد.

همچنین قیمت ارز، به خصوص دلار، عامل دیگری است که بر قیمت میلگرد آناهیتا گیلان تاثیر دارد و با افزایش نرخ ارز، قیمت میلگرد نیز بیشتر می‌شود.

هزینه‌های تولید، کیفیت میلگرد، میزان عرضه و تقاضا و… نیز عامل دیگری است که می‌تواند قیمت میلگرد آناهیتا گیلان را تعیین کند.  برای اطلاع از قیمت دقیق میلگرد آناهیتا گیلان در هر زمان، می‌توانید به وب سایت آهن‌چی مراجعه کنید. ما در وب سایت آهن‌چی به صورت روزانه قیمت میلگرد آناهیتا گیلان را به شما نمایش می‌دهیم تا بتوانید متناسب با نیاز خود قیمت میلگرد را مشاهده کرده و سپس برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد آناهیتا گیلان

ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه آناهیتا گیلان، امکان خرید میلگرد آناهیتا گیلان را فراهم کرده ایم. شما می‌توانید با کمترین قیمت میلگرد آناهیتا گیلان را از طریق همین صفحه سفارش داده و این دسته از محصولات را در حجم مورد نظر خود خریداری کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری