آهن‌چی > نبشی > نبشی نستا

قیمت نبشی نستا

نبشی نستا

شرکت فولاد نستا یکی از شرکت‌هایی است که در حوزه تولید محصولات فولادی فعالیت دارد. این مجموعه در سال 1368 با هدف تولید انواع نبشی و مقاطع طولی فولادی تاسیس شد و در سال 1370 به بهره‌برداری رسید. از مهم‌ترین محصولات تولیدی شرکت فولاد نستا می‌توان به نبشی‌های تولیدی در سایزهای مختلف، تیرآهن، ناودانی، سپری و سایر مقاطع طولی فولادی اشاره کرد. البته اگر از بین محصولات تولیدی این شرکت، قصد خرید نبشی را دارید، باید بگوییم که نبشی‌های تولید این کارخانه کیفیت بالایی دارند.

مشخصات نبشی نستا

برای خرید نبشی از کارخانه نستا نیاز است تا اطلاعات لازم را در مورد مشخصات نبشی نستا به‌دست آورید. این کارخانه محصولات خود را در ضخامت‌های مختلف 2، 2.5، 3، 4، 5، 8، 8.5، 9 و 10 میلی‌متر تولید می‌کند و در ابعاد مختلف به فروش می‌رساند. این نبشی‌ها همچنین در انواع مختلفی مثل پرسی، فابریک یا بال مساوی عرضه می‌شوند تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود محصول مناسب را خریداری کنید. طول هر شاخه نبشی تولید این کارخانه نیز 6 متر است.

وزن نبشی نستا

یکی از مواردی که برای خرید نبشی نستا و استفاده از آن باید در نظر بگیرید، وزن این محصولات است. به‌طور کلی وزن نبشی نستا به سایز، ضخامت و نوع آن بستگی دارد. شما می‌توانید با استفاده از فرمول زیر، وزن نبشی مورد نظر خود را محاسبه کنید:

وزن نبشی(کیلوگرم) = (وزن هر شاخه در جدول×طول مورد نظر)/6

جدول وزن برخی از پرکاربردترین نبشی‌های نستا به شرح زیر است:

نوع نبشی ضخامت وزن
نبشی 3×40×40 نستا 3 10.5 کیلوگرم
نبشی 4×40×40 نستا 4 14 کیلوگرم
نبشی 2×40×40 نستا 2 8.5 کیلوگرم
نبشی 2.5×40×40 نستا 2.5 9 کیلوگرم
نبشی 3×50×50 نستا 3 14 کیلوگرم

قیمت نبشی نستا

قیمت نبشی نستا به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مواد اولیه: مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت نبشی نستا، قیمت مواد اولیه آن یعنی آهن قراضه و سنگ آهن است.
  • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید شامل هزینه‌های انرژی، نیروی کار، حمل و نقل و استهلاک تجهیزات هستند. افزایش این هزینه‌ها قیمت روز نبشی نستا را تغییر می‌دهد.
  • میزان عرضه و تقاضا: قانون تعادل عرضه و تقاضا در مورد نبشی نستا نیز صدق می‌کند. اگر تقاضا برای نبشی نستا در بازار افزایش یابد و عرضه ثابت بماند یا کم شود، قیمت این محصول افزایش خواهد یافت. به عکس، اگر عرضه نبشی نستا افزایش یابد و تقاضا ثابت بماند یا کم شود، قیمت آن کاهش می‌یابد.
  • سیاست‌های دولت: دولت می‌تواند با وضع قوانین و مقررات، تعرفه‌ها و یارانه‌ها بر قیمت نبشی نستا تاثیر بگذارد.
  • قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد یکی از مهم‌ترین عوامل خارجی موثر بر قیمت نبشی نستا به‌شمار می‌آید. نوسانات قیمت جهانی فولاد مستقیما بر قیمت نبشی نستا در بازار ایران تاثیرگذار است.
  • شرایط اقتصادی جهانی: شرایط اقتصادی جهانی مانند رونق یا رکود، تورم و نرخ بیکاری می‌تواند به‌طور غیرمستقیم بر قیمت نبشی نستا اثر بگذارد.

اگر علاقه‌مند به خرید نبشی نستا هستید و می‌خواهید قیمت روز نبشی نستا را بدانید، می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی قیمت این محصولات را مورد بررسی قرار دهید.

خرید نبشی نستا

آهن‌چی یکی از مراکز معتبر در حوزه فروش انواع آهن‌آلات به‌ویژه میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، ورق سیاه، پروفیل، لوله، مقاطع صنعتی و… است. این مجموعه سابقه درخشانی در این حوزه دارد و همواره تلاش کرده است تا با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت‌مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب کند.

این امکان برای شما فراهم شده است که نبشی نستا را با کمترین قیمت از طریق مجموعه آهن‌چی سفارش دهید. همچنین اگر در مورد این محصولات پرسش خاصی دارید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه آهن‌چی تماس بگیرید و از خدمات مشاوره این مجموعه استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری