آهن‌چی > میلگرد > میلگرد آریان فولاد

قیمت میلگرد آریان فولاد

میلگرد آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه تولید میلگرد است. این کارخانه در سال 1380 با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در شهرستان بوئین‌زهرا تاسیس شد. کارخانه آریان فولاد در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی خصوصی در کشور و خاورمیانه است. این کارخانه در زمینی به مساحت 220000 متر مربع در کیلومتر 15 جاده بوئین زهرا-اشتهارد و در منتهی‌الیه جنوب‌شرقی استان قزوین قرار گرفته است.

کارخانه آریان فولاد مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیاست که این تجهیزات از کارخانه‌های مانیسمان دماگ آلمان، NNK  ژاپن و دانیلی ایتالیا فراهم شده‌اند. این مجموعه سه خط تولید نورد میلگرد با ظرفیت بالا دارد. یکی از باکیفیت‌ترین محصولات تولیدی این شرکت، میلگرد آریان فولاد است که توانسته در بازارهای داخلی و خارجی، آمار فروش قابل‌توجهی را ثبت کند.

مشخصات میلگرد آریان فولاد

میلگردهای تولیدی آریان فولاد از نوع آجدار هستند و در سایزهای مختلف با بیشترین کیفیت تولید می‌شوند. این میلگردها مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی روانه بازار می‌شوند که این موضوع باعث شده است تا این دسته از محصولات کیفیت زیادی داشته باشد.

سایز میلگرد آریان فولاد

میلگرد آریان فولاد در سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. جدول سایز این میلگردها به شرح زیر است:

جدول وزن میلگرد کارخانه آریان فولاد
ردیف سایز وزن میلگرد آریان فولاد (کیلوگرم)
1 10 گرید A2 7.2
2 10 گرید A3 7.2
3 12 گرید A2 9.8
4 12 گرید A3 10.200
5 14 گرید A3 13.8
6 16 گرید A3 18
7 18 گرید A3 23
8 20 گرید A3 30
9 22 گرید A3 35.5
10 25 گرید A3 44
11 28 گرید A3 55.5

قیمت میلگرد آریان فولاد

قیمت میلگرد آریان فولاد تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. از مهم‌ترین عوامل داخلی موثر بر آن می‌توان به قیمت مواد اولیه، هزینه‌های تولید، عوامل سیاسی و اقتصادی اشاره کرد. از سوی دیگر عوامل خارجی مانند تقاضا جهانی، قیمت سایر محصولات فولادی، قیمت جهانی میلگرد و… نیز از دیگر مواردی هستند که بر قیمت میلگرد آریان فولاد اثر می‌گذارند.

در میان عوامل فوق، قیمت مواد اولیه تأثیرگذارترین عامل بر قیمت میلگرد آریان فولاد است. در سال‌های اخیر در کشور ما علاوه بر مواردی که نام بردیم، عواملی مانند تحریم‌ها، نوسانات نرخ ارز و تورم نیز بر روی تغییر قیمت میلگرد اثر گذاشته‌اند. شما می‌توانید در وب‌سایت آهن‌چی قیمت روز میلگرد آریان فولاد را مشاهده و سپس برای خرید این محصول اقدام کنید. همچنین در وب‌سایت آهن‌چی نوسانات قیمت میلگرد آریان فولاد نیز قابل بررسی و ارزیابی است.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد آریان فولاد

اگر علاقه‌مند به تهیه میلگرد آریان فولاد هستید، می‌توانید در وب‌سایت آهن‌چی برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید. سایت آهن‌چی به عنوان نماینده رسمی کارخانه آریان فولاد، امکان خرید انواع میلگرد تولیدی این کارخانه را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید این محصولات را به راحتی تهیه کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری