قیمت لوله امروز

کارخانه تولیدکننده

قیمت روز لوله تولیدی کارخانه‌های مختلف در آهن‌چی

یکی از محصولات آهنی که در پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، لوله آهنی است. این دسته از لوله‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید آنها کنید. موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت لوله به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال قیمت لوله آهنی سیاه با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، تعیین می‌شود و عوامل زیادی در این تعیین قیمت تاثیرگذار هستند.

لوله

لوله آهنی به دسته‌ای از لوله‌های فلزی گفته می‌شود که از جنس آهن هستند و در انواع مختلفی نیز تولید می‌شوند. لوله‌های آهنی کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند. از مهم‌ترین کاربردهای این دسته از محصولات می‌توان به انتقال آب، گاز و نفت خام، سازه‌های صنعتی و ساختمانی، لوله‌کشی ساختمان، تجهیزات کشاورزی و… اشاره کرد.

انواع لوله

اگر قصد خرید لوله آهنی دارید، نیاز است تا دید کاملی در مورد انواع این محصولات داشته باشید. به‌طور کلی لوله‌های آهنی را می‌توان به دو نوع طبقه‌بندی کرد:

  • لوله آهنی درزدار: این نوع لوله‌ها از ورق‌های آهنی نوردشده تولید می‌شوند. درز این لوله‌ها با استفاده از دستگاه درز جوش به یکدیگر وصل می‌شوند. لوله‌های آهنی درزدار نسبت به سایر انواع لوله‌های آهنی قیمت پایین‌تری دارند و در کاربردهای گسترده‌تری نیز از آنها استفاده می‌شود.
  • لوله آهنی بدون درز (مانیسمان): این نوع لوله‌ها از یک تکه ورق آهنی بدون درز تولید می‌شوند. لوله‌های آهنی بدون درز به دلیل مقاومت و استحکام بالاتر در بخش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربردهای متنوعی دارند.

وزن و قیمت لوله آهنی

یکی از عوامل مهمی که برای خرید لوله آهنی باید به آن توجه کنید، وزن این دسته از محصولات و قیمت لوله است. به منظور بررسی این نکته باید گفت که وزن و قیمت لوله آهنی سیاه به عوامل مختلفی مثل نوع لوله، قطر لوله، ضخامت لوله و استاندارد تولید لوله وابسته است.

البته نکته مهم این است که به‌طور کلی قیمت لوله آهنی درزدار، کمتر از قیمت لوله آهنی بدون درز است؛ ضمن این‌که قیمت لوله آهنی با افزایش قطر و ضخامت نیز افزایش پیدا می‌کند.

معرفی کارخانه‌های تولید لوله آهنی

اگر علاقه‌مند هستید تا برای خرید لوله آهنی اقدام کنید، نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که کارخانه‌های متعددی در ایران در زمینه تولید لوله آهنی فعال هستند. در همین راستا اگر بخواهیم بهترین کارخانه‌های تولید لوله آهنی در ایران را بشناسیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کارخانه گروه صنعتی سپاهان
  • کارخانجات نورد و پروفیل ساوه
  • شرکت لوله و پروفیل سپنتا تهران
  • گروه تولیدی صنعتی کچو
  • شرکت کارخانجات نورد لوله یاران

مواردی که بیان کردیم، تنها برخی از بهترین کارخانه‌های داخل کشور هستند که لوله آهنی تولید می‌کنند. این کارخانه‌ها در تلاش هستند تا محصولات خود را با کیفیت زیاد و قیمت مناسب به بازار عرضه کنند. همچنین محصولات تولیدی این شرکت‌ها استانداردهای لازم را دارند و شما می‌توانید با خرید آسوده از محصولات این شرکت‌ها استفاده کنید.

خرید لوله از آهن‌چی

اگر علاقه‌مند هستید تا برای خرید لوله آهنی اقدام کنید، می‌توانید خرید خود را با کمترین قیمت از طریق وب‌سایت آهن‌چی انجام دهید و از این دسته از محصولات استفاده کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مجموعه آهن‌چی به عنوان نماینده کارخانه‌های تولیدکننده لوله آهنی تلاش کرده است تا این امکان را به وجود بیاورد که این محصولات را در دسترس داشته باشید و بتوانید متناسب با نیاز خود از شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در این حوزه، اقدام به خرید لوله آهنی کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری