آهن‌چی > میلگرد > میلگرد راد همدان

قیمت میلگرد راد همدان

نام محصول قیمت آنالیز حالت سایز نوع محل بارگیری

میلگرد 10 راد همدان A2

تماس بگیرید

میلگرد 10 راد همدان A3

تماس بگیرید

میلگرد 12 راد همدان

تماس بگیرید

میلگرد 14 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 16 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 18 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 20 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 22 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 25 راد همدان

24,136تومان

میلگرد 28 راد همدان

تماس بگیرید

میلگرد 32 راد همدان

تماس بگیرید

میلگرد 8 راد همدان A2

تماس بگیرید

میلگرد 8 راد همدان A3

تماس بگیرید

میلگرد راد همدان

کارخانه فولاد راد همدان یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین کارخانه‌های تولید میلگرد در ایران است که در شهر همدان واقع شده است. این کارخانه در سال 1396 با ظرفیت تولید سالانه 500.000 تن میلگرد به بهره‌برداری رسید. کارخانه تولید میلگرد راد همدان از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند. این تجهیزات امکان تولید محصولات فولادی مطابق با استانداردهای بین‌المللی و استاندارد ملی را فراهم کرده است.

در تولید محصولات فولادی کارخانه راد همدان از مواد اولیه مرغوب با خاصیت شیمیایی و مکانیکی مطلوب استفاده می‌شود. از این رو این مرکز به یکی از برترین کارخانجات تولید فولاد تبدیل شده است و از لحاظ کیفیت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی رقابت می‌کند. محصولات کارخانه راد همدان شامل انواع میلگردهای آجدار، میلگردهای ساده، میلگردهای صنعتی و میلگردهای بستر است. این محصولات در صنایع مختلف ساختمانی، عمرانی، صنعتی و کشاورزی کاربرد دارند.

مشخصات میلگرد راد همدان

میلگردهای تولیدی کارخانه راد همدان در دو نوع آجدار و ساده تولید می‌شوند. برای تولید این میلگرد از استانداردهای بین‌المللی و ملی، مواد اولیه مرغوب، نیروهای متخصص و مجرب و… استفاده شده است. به همین دلیل این میلگردها با کیفیت فوق‌العاده خود، امکان رقابت با محصولات تولیدکنندگان داخلی و خارجی را دارد. در مجموع میلگرد راد همدان دارای کیفیت زیادی است و می‌توان از آن در پروژه‌های مختلف ساختمانی و عمرانی استفاده کرد.

سایز میلگرد راد همدان

میلگرد راد همدان در سایزهای مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود. محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر هستند:

جدول وزن میلگرد کارخانه راد همدان
ردیف سایز وزن میلگرد راد همدان (کیلوگرم)
1 8 گرید A2 4.200 تا 4.300
2 10 گرید A2 6.200 تا 6.300
3 12 گرید A3 9.5
4 14 گرید A3 13.5
5 16 گرید A3 17.5
6 18 گرید A3 21.5
7 20 گرید A3 27
8 22 گرید A3 31
9 25 گرید A3 42
10 28 گرید A3 55
11 32 گرید A3 71

قیمت میلگرد راد همدان

برای خرید میلگرد راد همدان باید بدانید که عوامل مختلفی بر قیمت این محصولات تأثیر می‌گذارند. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مواد اولیه: میلگرد از فولاد ساخته می‌شود. بنابراین قیمت فولاد یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت میلگرد است.
  • میزان عرضه و تقاضا: عرضه و تقاضا از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت میلگرد است. اگر میزان تقاضا برای میلگرد بیشتر از میزان عرضه باشد، قیمت میلگرد افزایش می‌یابد. در مقابل اگر میزان عرضه بیشتر از میزان تقاضا باشد، قیمت میلگرد کاهش می‌یابد.
  • نوسانات نرخ ارز: نرخ ارز نیز بر قیمت میلگرد تأثیر می‌گذارد. میلگرد کالایی صادراتی است؛ بنابراین افزایش نرخ ارز باعث افزایش هزینه‌های تولید میلگرد و درنهایت افزایش قیمت آن می‌شود.
  • شرایط بازار فولاد: شرایط بازار فولاد نیز بر قیمت میلگرد اثرگذار است. اگر بازار فولاد باثبات باشد، قیمت میلگرد نیز باثبات خواهد بود. در مقابل اگر بازار فولاد با نوسانات زیادی همراه باشد، قیمت میلگرد نیز متأثر از این نوسانات خواهد بود.

لازم به ذکر است که علاوه بر عوامل ذکر شده، پارامترهای دیگری مانند هزینه تولید، هزینه حمل‌ونقل و مالیات نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد راد همدان تأثیر بگذارند.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد راد همدان

در صورتی‌که قصد خرید میلگرد راد همدان را دارید، می‌توانید از طریق وب‌سایت آهن‌چی این دسته از محصولات را با کمترین قیمت خریداری و از این میلگردها استفاده کنید. وب‌سایت آهن‌چی به‌عنوان نماینده رسمی کارخانه راد همدان، امکان خرید محصولات تولیدی این کارخانه را برای شما فراهم کرده است.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری