آهن‌چی > میلگرد > میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور

کارخانه فولاد خراسان، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فولاد در کشور، مجموعه‌ای است که در شهر نیشابور واقع شده است. این کارخانه در سال 1370 با هدف تامین نیازهای داخلی کشور به فولاد و همچنین صادرات به کشورهای همسایه تاسیس شد.

کارخانه فولاد خراسان دارای 18 واحد مختلف گندله‌سازی، احیاء مستقیم، ذوب، ریخته‌گری و نورد است. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 2.5 میلیون تن فولاد را دارد. از مهم‌ترین محصولات تولیدی کارخانه فولاد خراسان می‌توان به میلگرد نیشابور، شمش فولادی، بریکت آهن اسفنجی، گندله و… اشاره کرد.

میلگرد نیشابور تولیدی این کارخانه یکی از پرفروش‌ترین محصولات این مجموعه است. این میلگرد کیفیت زیادی دارد و برای استفاده در ساختمان‌سازی، پل‌سازی، سازه‌های صنعتی و… مناسب است.

مشخصات میلگرد نیشابور

برای معرفی میلگرد نیشابور باید گفت که این میلگرد که کارخانه فولاد خراسان آن را تولید می‌کند، یکی از محصولات باکیفیت و پرطرفدار در بازار ایران و دارای استانداردهای ملی و بین‌المللی است.

میلگرد نیشابور بر اساس استاندارد ملی ایران تولید شده و استفاده از این استانداردها باعث افزایش کیفیت این محصولات شده است. میلگرد نیشابور از نوع آجدار تولید می‌شود. میلگرد آجدار دارای سطحی برجسته است و برای مصارف خاص مانند پل‌سازی و سازه‌های صنعتی کاربرد دارد. میلگرد نیشابور در گرید A3 به بازار عرضه می‌شود که این گرید ویژگی‌هایی مانند مقاومت کششی زیاد را دارد و برای مصارف ساختمانی و صنعتی مناسب است.

سایز میلگرد نیشابور

کارخانه فولاد خراسان در طبقه‌بندی میلگرد نیشابور، طیف گسترده‌ای از محصولات را تولید و روانه بازار می‌کند. به منظور بررسی سایز میلگرد نیشابور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جدول وزن میلگرد کارخانه نیشابور
ردیف سایز وزن میلگرد نیشابور (کیلوگرم)
1 10 گرید A3 7.5
2 12 گرید A3 10.656
3 14 گرید A3 14.52
4 16 گرید A3 18.96
5 18 گرید A3 24
6 20 گرید A3 29.64
7 22 گرید A3 35.76
8 25 گرید A3 46.2
9 28 گرید A3 57.96
10 32 گرید A3 75.72

قیمت میلگرد نیشابور

اگر قصد دارید تا برای خرید میلگرد نیشابور اقدام کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد قیمت این دسته از محصولات و عوامل موثر بر آن داشته باشید. به‌صورت کلی قیمت میلگرد نیشابور تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزان عرضه و تقاضا: یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد نیشابور، میزان عرضه و تقاضای این محصول در بازار است. در صورتی که میزان تقاضا برای میلگرد بیشتر از میزان عرضه باشد، قیمت میلگرد افزایش می‌یابد.
  • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تولید میلگرد، مانند سنگ آهن، قراضه آهن و زغال سنگ، بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارد. در صورتی‌که قیمت این مواد اولیه افزایش یابد، قیمت میلگرد نیز افزایش پیدا می‌کند.
  • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید میلگرد مانند هزینه‌های انرژی، نیروی کار و حمل‌و‌نقل نیز بر قیمت میلگرد تاثیر می‌گذارد. در صورتی که این هزینه‌ها افزایش یابد، قیمت میلگرد نیز بیشتر می‌شود.
  • عوامل سیاسی و اقتصادی: عوامل سیاسی و اقتصادی مانند تحریم‌ها، نرخ ارز و تورم نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد تاثیرگذار باشند.
  • سایز میلگرد: میلگردهای با سایز بزرگ‌تر نسبت به میلگردهای با سایز کوچک‌تر، دارای قیمت بیشتری هستند.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، طیف گسترده‌ای از عوامل بر قیمت میلگرد نیشابور اثر می‌گذارد. ما در وب‌سایت آهن‌چی این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید به‌صورت روزانه، قیمت روز میلگرد نیشابور را مشاهده و نوسانات قیمت میلگرد را بررسی کنید.

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد نیشابور

اگر علاقه‌مند هستید تا برای خرید میلگرد نیشابور اقدام کنید، این امکان برای شما فراهم شده است تا از طریق همین صفحه در سایت آهن‌چی این دسته از محصولات را سفارش دهید. مجموعه آهن‌چی به‌عنوان نماینده کارخانه فولاد خراسان، میلگرد نیشابور را با کمترین قیمت به فروش می‌رساند و شما می‌توانید این دسته از محصولات را در حجم‌های مورد نظر خود خریداری و از این میلگردها استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری