قیمت ورق امروز

انواع ورق

قیمت روز ورق تولیدی کارخانه‌های مختلف در آهن‌چی

ورق آهن یا ورق فولادی یکی از انواع ورق فلزی است که از آهن تولید می‌شود و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قصد خرید ورق را دارید، باید به این نکته توجه کنید که کارخانه‌های مختلفی در حوزه تولید این محصول فعال هستند و قیمت ورق تولیدی از سوی این کارخانه‌ها به عوامل مختلفی وابسته است.

ورق

ورق آهن یا ورق فولادی به دسته‌ای از محصولات گفته می‌شود که به دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید می‌شوند. این محصول دارای سطحی صاف، مسطح و با ضخامت بسیار کم است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. از ورق آهن در ساخت سازه‌های فلزی، لوازم خانگی، تجهیزات صنعتی، تولید مخازن، تولید ماشین‌آلات و… استفاده می‌شود.

انواع ورق

اگر قصد دارید تا برای خرید ورق اقدام کنید، نیاز است تا آگاهی کاملی در مورد انواع این دسته از محصولات و کاربرد این ورق‌ها داشته باشید. برای آشنایی شما با انواع ورق آهن، اطلاعات مربوط به آنها را در جدول زیر آورده‌ایم:

نوع ورق آهن سایز کاربرد
ورق سیاه ضخامت 0.5 تا 12 میلی‌متر ساخت سقف، دیوار، در و پنجره و سایر سازه‌های ساختمانی
ورق روغنی ضخامت 0.5 تا 12 میلی‌متر ساخت قطعات صنعتی، لوازم خانگی
ورق گالوانیزه ضخامت 0.4 تا 10 میلی‌متر ساخت سقف، دیوار، لوله و سایر سازه‌های در معرض رطوبت
ورق رنگی ضخامت 0.3 تا 10 میلی‌متر ساخت سقف، دیوار، در و پنجره و سازه‌های مختلف
ورق آجدار ضخامت 0.5 تا 12 میلی‌متر ساخت سقف، ساخت دیوار، ساخت درب و پنجره، کف‌پوش و تجهیزات صنعتی

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، در بازار شاهد طیف گسترده‌ای از انواع ورق آهن هستیم؛ به همین دلیل نیاز است تا پیش از خرید این محصول مشخص کنید که متناسب با نیاز خود بهتر است از کدام نوع ورق استفاده کنید و خرید کدام‌یک از این محصولات برای شما مناسب‌تر است.

قیمت ورق آهن

افرادی که قصد دارند تا برای خرید ورق اقدام کنند، یکی از پرسش‌های مهمی که مطرح می‌کنند این است که قیمت روز ورق به چه عواملی وابسته است؟ به‌طور کلی قیمت ورق آهن با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. نوع ورق، ضخامت، طول و عرض ورق، کارخانه تولیدکننده، شرایط عرضه و تقاضا و… از مهم‌ترین عواملی هستند که قیمت روز ورق را تعیین می‌کنند. به همین دلیل نیاز است تا از طریق یک وب‌سایت معتبر برای بررسی قیمت روز ورق اقدام کنید.

معرفی کارخانه‌های ورق

اگر قصد دارید تا برای خرید ورق اقدام کنید، باید به این نکته توجه کنید که کارخانه‌های مختلفی در حوزه تولید ورق آهن فعالیت دارند. این کارخانه‌ها انواع مختلفی از ورق آهن را با ویژگی‌های مختلف تولید می‌کنند. اگر بخواهیم شما را با برخی از مهم‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده ورق آهن در ایران آشنا کنیم، می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
  • شرکت فولاد اکسین خوزستان
  • شرکت صنایع هفت الماس
  • شرکت فولاد غرب آسیا
  • شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

البته علاوه بر این کارخانه‌ها، مجموعه‌های دیگری نیز در زمینه تولید ورق آهن در ایران فعالیت دارند. محصولات تولیدی هریک از این کارخانه‌ها ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فردی دارند که شما می‌توانید متناسب با بودجه و نیاز خود، اقدام به خرید ورق آهن از این کارخانه‌ها کنید.

خرید ورق از آهن‌چی

اگر علاقه‌مند هستید تا ورق آهن مورد نظر خود را با کمترین قیمت خریداری کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق وب‌سایت آهن‌چی برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید. مجموعه آهن‌چی که نمایندگی کارخانه‌های مختلف تولیدکننده ورق آهن را برعهده دارد، این امکان را برای شما به وجود آورده است تا بتوانید از شرکت‌های مختلف اقدام به خرید ورق آهن کنید. از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید این است که شما می‌توانید از طریق سایت آهن‌چی قیمت روز ورق تولیدی کارخانه‌های مختلف را مشاهده و مقایسه کنید و سپس ثبت سفارش خود را انجام دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری