آهن‌چی > میلگرد > میلگرد پارس آرمان

قیمت میلگرد پارس آرمان

میلگرد فولاد پارس آرمان

شرکت فولاد پارس آرمان شفق در سال 1388 در شهرک صنعتی تاکستان استان قزوین با هدف تولید و فروش انواع میلگردهای فولادی تاسیس شد. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه 600.000 تن، در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران به‌شمار می‌آید.

محصولات این شرکت شامل میلگرد در سایزهای مختلف است. میلگردهای تولیدی این مرکز با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تجهیزات مدرن و پیشرفته تولید می‌شوند. این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات مناسب به مشتریان خود، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران است.

مشخصات میلگرد فولاد پارس آرمان

اگر قصد خرید میلگرد پارس آرمان دارید، نیاز است تا دید کاملی در مورد مشخصات این دسته از محصولات داشته باشید. میلگرد فولاد پارس آرمان در گریدهای A2 و A3 تولید می‌شود که می‌توان از این میلگردها برای استفاده در اسکلت بتنی ساختمان‌ها، فونداسیون، تیرچه‌ها و ستون‌ها استفاده کرد.

میلگرد پارس آرمان به نحوی تولید شده است که مقاومت تسلیم 3400 تا 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت کششی 5000 تا 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع دارد. حد انعطاف‌پذیری این میلگرد هم 14 تا 20درصد است.

از مهم‌ترین مزایای میلگرد پارس آرمان می‌توان به کیفیت زیاد، مقاومت و استحکام مناسب، تنوع در سایز و گرید، قیمت مناسب و… اشاره کرد.

سایز میلگرد فولاد پارس آرمان

به نسبت سایر کارخانه‌های فعال در حوزه تولید میلگرد، کارخانه فولاد پارس آرمان از نظر سایز میلگردها، تنوع کمتری در تولید دارد. سایز میلگردهای این شرکت شامل موارد زیر است:

 • میلگرد پارس آرمان سایز 8 گرید A2
 • میلگرد پارس آرمان سایز 10 گرید A2
 • میلگرد پارس آرمان سایز 12 گرید A2
 • میلگرد پارس آرمان سایز 10 گرید A3
 • میلگرد پارس آرمان سایز 12 گرید A3

قیمت میلگرد فولاد پارس آرمان

برای خرید میلگرد پارس آرمان بهتر است تا اطلاعات کاملی از قیمت میلگرد و عوامل موثر بر آن داشته باشید. از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت مواد اولیه مانند شمش فولاد، سنگ آهن و قراضه آهن یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد است.
 • نرخ ارز: با توجه به این‌که بخش قابل‌توجهی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد از طریق واردات تامین می‌شود، نرخ ارز نیز تاثیر به‌سزایی بر قیمت میلگرد دارد.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید شامل مواردی مانند دستمزد، حامل‌های انرژی، استهلاک و… است. افزایش این هزینه‌ها می‌تواند قیمت میلگرد پارس آرمان را افزایش دهد.
 • وضعیت عرضه و تقاضا: در صورتی‌که تقاضا برای میلگرد افزایش یابد و عرضه ثابت بماند، قیمت میلگرد افزایش خواهد یافت.
 • سیاست‌های دولت: سیاست‌های دولت مانند وضع تعرفه و مالیات بر صادرات و واردات میلگرد، می‌تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد.
 • قیمت جهانی فولاد: قیمت میلگرد در بازارهای جهانی نیز بر قیمت میلگرد در داخل کشور تاثیرگذار است.

قیمت میلگرد پارس آرمان با توجه به عواملی که نام بردیم، تعیین می‌شود. لازم به ذکر است که ما در وب‌سایت آهن‌چی قیمت میلگرد پارس آرمان را به‌صورت روزانه به شما ارائه می‌دهیم.

خرید میلگرد فولاد پارس آرمان

اگر قصد خرید میلگرد فولاد پارس آرمان را دارید، می‌توانید خرید خود را از طریق وب‌سایت آهن‌چی که نماینده رسمی این کارخانه است، انجام دهید. ما در مجموعه آهن‌چی این دسته از میلگردها را در سایزهای مختلف و حجم‌های گوناگون، با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسانیم.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری