آهن‌چی > میلگرد > میلگرد نورد میلاد یزد

قیمت میلگرد نورد میلاد یزد

میلگرد نورد میلاد یزد

گروه میلاد یزد یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع لوله و پروفیل، میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و گوی‌های فولادی در داخل کشور است. این گروه فعالیت خود را در سال 1368 با نام شرکت پروفیل ثابت یزد آغاز نمود و در سال 1384 به نام جدید تغییر یافت. از مهم‌ترین محصولات تولیدی این کارخانه می‌توان به انواع لوله و پروفیل‌های فولادی، قوطی فولادی، تیرآهن، نبشی، ناودانی، میلگردهای صنعتی، میلگردهای ساختمانی، گوی‌های فولادی و… اشاره کرد. این مجموعه افتخارات گوناگونی چون نشان استاندارد ملی ایران، گواهینامه ISO 9001، گواهینامه ISO 14001، گواهینامه OHSAS 18001 و… را به دست آورده است.

گروه میلاد یزد با سابقه بیش از 30 سال در صنعت فولاد، به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در این زمینه شناخته می‌شود. این گروه با تعهد به کیفیت و مشتری مداری، همواره در تلاش است تا بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

مشخصات میلگرد نورد میلاد یزد

میلگردهای نورد میلاد یزد در سایزهای مختلف و گرید A3 تولید می‌شوند. طول میلگردهای این کارخانه 12 متر بوده و وزن آن‌ها بین 785 تا 2512 کیلوگرم است. مقاومت کششی میلگردهای تولیدی این کارخانه 4000 تا 6000 نیوتن بر میلی متر مربع و مقاومت تسلیم این محصولات نیز بین 3400 تا 5000 نیوتن بر میلی متر مربع است.

میلگردهای آجدار تولیدی کارخانه نورد میلاد یزد در ساخت و ساز اسکلت بتنی ساختمان‌ها، تیرچه بلوک، فونداسیون و …استفاده می‌شود. از مهم‌ترین مزایای میلگردهای نورد میلاد یزد می‌توان به کیفیت بالا، مقاومت و استحکام بالا، قیمت مناسب و تنوع در سایز و نوع اشاره کرد.

سایز میلگرد نورد میلاد یزد

از نظر سایز، میلگرد نورد میلاد یزد در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. اگر بخواهیم شما را با سایز میلگرد نورد میلاد یزد آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 12 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 14 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 16 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 18 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 20 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 22 گرید A3
 • میلگرد نورد میلاد یزد سایز 25 گرید A3

قیمت میلگرد نورد میلاد یزد

قیمت میلگرد نورد میلاد یزد به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت میلگرد نورد میلاد یزد به طور مستقیم به قیمت مواد اولیه آن، به خصوص قیمت قراضه آهن و فولاد، بستگی دارد.
 • نرخ ارز: به دلیل آن که بخشی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد نورد میلاد یزد از طریق واردات تامین می‌شود، نرخ ارز می‌تواند نقش مهمی در تعیین قیمت نهایی این محصول داشته باشد.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید نظیر دستمزد، حامل‌های انرژی و سایر هزینه‌های سربار نیز می‌توانند بر قیمت میلگرد نورد میلاد یزد اثر بگذارد.
 • قیمت جهانی فولاد: قیمت میلگرد نورد میلاد یزد تا حدودی به قیمت جهانی فولاد نیز وابسته است.
 • شرایط اقتصادی جهانی: شرایط اقتصادی جهانی، مانند رکود یا رونق اقتصادی، می‌تواند بر تقاضای میلگرد نورد میلاد یزد در بازارهای جهانی و به تبع آن قیمت این محصول تاثیر بگذارد.
 • قیمت نفت: قیمت نفت به عنوان یکی از مهم‌ترین کالاهای صادراتی ایران، می‌تواند بر نرخ ارز و به تبع آن قیمت میلگرد نورد میلاد یزد تاثیر بگذارد.

قیمت میلگرد نورد میلاد یزد به طور روزانه دستخوش تغییر شده و عوض می‌شود. در همین راستا نیاز است تا قبل از خرید میلگرد مورد نظر خود، قیمت میلگرد نورد میلاد یزد را بررسی کنید. در همین راستا ما در وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد نورد میلاد یزد را به صورت روزانه به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید پیش از خرید، قیمت لحظه‌ای این دسته از محصولات را مشاهده کنید.

خرید میلگرد نورد میلاد یزد

ما در وب سایت آهن‌چی، به عنوان نماینده رسمی کارخانه نورد میلاد یزد امکان خرید میلگردهای تولیدی این کارخانه را فراهم کرده ایم. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی با کمترین قیمت اقدام به خرید میلگرد نورد میلاد یزد کرده و از این محصولات استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری