آهن‌چی > میلگرد > میلگرد فولاد پارس سیستان

قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان

میلگرد فولاد پارس سیستان

شرکت فولاد پارس سیستان یکی از شرکت‌های برتر و پیشرو در زمینه تولید و توزیع میلگرد آجدار در جنوب شرق ایران است. این شرکت فعالیت خود را در سال 1397 در شهر زاهدان آغاز کرد. این شرکت با تکیه بر توان جوانان ایرانی و با بهره گیری از تجربه، فناوری‌های پیشرفته و استانداردهای بین المللی، به دنبال برآورده کردن نیازهای صنعت و ساختمان در منطقه خود و همچنین سایر نقاط کشور است.

شرکت فولاد پارس سیستان همواره تلاش کرده تا میلگردهای آجدار با کیفیت را در سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه کند. این مجموعه همواره تلاش کرده تا محصولات خود را با قیمت‌های رقابتی و منصفانه ارائه دهد. ظرفیت تولید این مجموعه 100 تن میلگرد آجدار در روز بوده و این شرکت میلگردهای خود را در گرید A3 تولید و به بازار عرضه کرده است.

مشخصات میلگرد فولاد پارس سیستان

میلگردهای تولیدی شرکت فولاد پارس سیستان از نوع آجدار و با گرید A3 است. این میلگردها در سایزهای مختلف تولید و مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 3132 و استاندارد بین المللی ISO 6892-1:2019 به بازار عرضه شده است. از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگرد فولاد پارس سیستان می‌توان به کیفیت بالا، استفاده از مواد اولیه با کیفیت، فرآیندهای تولید پیشرفته، کنترل دقیق کیفیت و… اشاره کرد.

سایز میلگرد فولاد پارس سیستان

میلگرد فولاد پارس سیستان در سایزهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید سایز مناسب کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید. جدول سایز میلگرد فولاد پارس سیستان به شرح زیر است:

 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 12 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 14 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 16 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 18 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 20 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 22 گرید A3
 • میلگرد فولاد پارس سیستان سایز 25 گرید A3

همان طوری که مشاهده می‌کنید، کارخانه فولاد پارس سیستان میلگردهای خود را با گرید A3 و در سایزهای مختلف تولید می‌کند تا بتوانید از این دسته از محصولات استفاده می‌کنید.

قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان

اگر قصد خرید میلگرد فولاد پارس سیستان را دارید، باید به این نکته توجه کنید که قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان به صورت روزانه تغییر می‌کند. قیمت این دسته از محصولات تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. از مهم‌ترین عوامل داخلی موثر بر قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت شمش بلوم که ماده اولیه تولید میلگرد است، نقش تعیین کننده‌ای در قیمت نهایی میلگرد دارد. قیمت شمش بلوم به عوامل مختلفی بستگی دارد.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های تولید میلگرد شامل مواردی مانند هزینه‌های انرژی، دستمزد، استهلاک و حمل و نقل می‌شود. افزایش هر یک از این هزینه‌ها می‌تواند قیمت میلگرد را افزایش دهد.
 • عرضه و تقاضا: به طور کلی، با افزایش تقاضا برای میلگرد و یا کاهش عرضه آن، قیمت میلگرد افزایش می‌یابد.
 • سیاست‌های دولت: سیاست‌های دولت نظیر قیمت گذاری دستوری و قوانین و مقررات مربوط به تولید و عرضه میلگرد می‌توانند بر قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان تاثیر بگذارد.

لازم به ذکر است که عوامل خارجی نیز بر روی قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان اثر گذار است. اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت جهانی فولاد: قیمت جهانی فولاد که در بورس‌های جهانی مانند بورس فلزات لندن (LME) تعیین می‌شود، بر قیمت میلگرد در ایران نیز تاثیر می‌گذارد.
 • نرخ ارز: نرخ ارز به دلیل اینکه قیمت شمش بلوم و سایر مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز در تولید میلگرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بر قیمت نهایی میلگرد نیز تاثیر می‌گذارد.
 • شرایط اقتصادی جهانی: شرایط اقتصادی جهانی مانند رکود یا رونق اقتصادی، می‌تواند بر تقاضای جهانی فولاد و میلگرد و در نتیجه قیمت آن تاثیر بگذارد.

با توجه به این عوامل قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان مشخص می‌شود. ما در وب سایت آهن‌چی به صورت روزانه قیمت میلگرد فولاد پارس سیستان را به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید به راحتی قیمت محصولات مورد نظر خود را مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید میلگرد مورد نظر کنید.

خرید میلگرد فولاد پارس سیستان

اگر قصد خرید میلگرد فولاد پارس سیستان را دارید، می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی برای خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنید. ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نماینده کارخانه فولاد پارس سیستان امکان خرید میلگردهای تولیدی این کارخانه را با کمترین قیمت فراهم کرده‌ایم تا بتوانید این دسته از محصولات را آنلاین سفارش دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری