آهن‌چی > میلگرد > میلگرد کاسپین (فرا طرح نورد)

قیمت میلگرد کاسپین (فرا طرح نورد)

میلگرد فرا طرح نورد

شرکت فرا طرح نورد یکی از کارخانه‌های پیشرو و پیشگام در حوزه تولید میلگرد است که در سال ۱۳۸۶ با هدف تولید میلگرد در رشت تاسیس شد. این شرکت با ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰ هزار تن میلگرد در سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید.

کارخانه شرکت فرا طرح نورد در زمینی به مساحت ۱۳۵ هزار متر مربع و زیربنای ۱۱۳۰۰ متر مربع احداث شده است. این شرکت مجهز به مدرن‌ترین تجهیزات و ماشین آلات تولید میلگرد است. محصولات شرکت فرا طرح نورد شامل میلگرد آجدار در سایزهای مختلف بوده و در مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی از جمله بتن ریزی، فونداسیون، اسکلت بندی و تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شرکت فرا طرح نورد با تولید میلگرد با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور شناخته شده است. این شرکت با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه، در بازارهای بین المللی نیز حضور فعال دارد.

از مهم‌ترین افتخارات شرکت فرا طرح نورد می‌توان به دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه  ISO 9001:2008، دریافت گواهینامه  ISO 14001:2004، دریافت گواهینامه  OHSAS 18001:2007، انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال‌های 1391 و 1392 و انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه استان گیلان در سال 1393 اشاره کرد.

مشخصات میلگرد فرا طرح نورد

میلگرد فرا طرح نورد در سایزهای مختلف و در گرید A3 تولید می‌شود. میلگرد A3 تولیدی این کارخانه از نوع آجدار بوده و برای مصارف سازه‌ای مانند اسکلت بندی و تیرچه بلوک استفاده می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های میلگرد فرا طرح نورد می‌توان به کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی، مقاومت و استحکام بالا، جوش پذیری مناسب، خم پذیری مناسب و… اشاره کرد.

سایز میلگرد فرا طرح نورد

میلگرد فرا طرح نورد در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. اگر بخواهیم شما را با لیست میلگرد فرا طرح نورد بر اساس سایز آن آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 14 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 16 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 18 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 20 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 22 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 25 گرید A3
 • میلگرد فرا طرح نورد سایز 28 گرید A3

شما می‌توانید متناسب با نیاز خود میلگرد فرا طرح نورد را در سایزهای مختلف خریداری کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

قیمت میلگرد فرا طرح نورد

قیمت میلگرد فرا طرح نورد به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر اساس پارامترهای گوناگونی تولید می‌شود. اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم، باید گفت که یکی از مهم‌ترین این عوامل میزان عرضه و تقاضا است. همچنین قیمت مواد اولیه نظیر قراضه آهن، شمش فولاد و… نیز می‌تواند بر روی قیمت میلگرد فرا طرح نورد موثر باشد.

هزینه‌های تولید نظیر هزینه‌های انرژی، هزینه‌های حمل و نقل، هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی و… نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت میلگرد فرا طرح نورد است. سیاست‌های دولت نظیر قیمت گذاری دستوری، مالیات و عوارض و… نیز از دیگر عوامل داخلی موثر بر قیمت این دسته از محصولات است. همچنین اگر بخواهیم شما را با عوامل خارجی موثر بر قیمت میلگرد فرا طرح نورد آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت جهانی فولاد
 • نرخ ارز
 • شرایط اقتصادی جهانی
 • بحران‌های اقتصادی
 • تحولات سیاسی

با توجه به عوامل بیان شده، قیمت میلگرد فرا طرح نورد به طور روزانه دستخوش تغییر می‌شود. در همین راستا ما در وب سایت آهن‌چی قیمت میلگرد فرا طرح نورد را به صورت روزانه به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید دید کاملی در مورد قیمت این دسته از محصولات داشته باشید.

خرید میلگرد فرا طرح نورد

اگر علاقه‌مند به خرید میلگرد فرا طرح نورد هستید، ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه فرا طرح نورد این امکان را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی اقدام به خرید میلگرد فرا طرح نورد در سایز و حجم مورد نظر خود کرده و از این محصولات استفاده کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری