آهن‌چی > میلگرد > میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

میلگرد ذوب آهن اصفهان

شرکت ذوب آهن اصفهان اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات فولادی در ایران است. این شرکت ظرفیت تولید ۳٫۶ میلیون تن را دارد و از نظر تنوع محصولات نیز بزرگ‌ترین شرکت فولاد در ایران به حساب می‌آید. در سال ۱۳۴۴ بر اساس موافقت‌نامه‌ای که میان ایران و شوروی به‌عمل آمد، روس‌ها متعهد شدند در ازاء صادرات گاز ایران به شوروی، ماشین‌سازی اراک و ذوب آهن اصفهان را احداث کنند. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰۰ کیلومتر مربع در جنوب غربی استان اصفهان و در شمال شهرستان لنجان قرار گرفته است. عمده محصولات تولیدی ذوب آهن اصفهان تیرآهن، نبشی، میلگرد، قوطی پروفیل و… هستند. اگر قصد دارید تا برای خرید میلگردهای باکیفیت و درجه یک اقدام کنید، می‌توانید میلگرد ذوب آهن اصفهان را در اولویت خرید خود قرار دهید.

مشخصات میلگرد ذوب آهن اصفهان

میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از باکیفیت‌ترین محصولات تولیدی شرکت ذوب آهن است که در ساخت انواع سازه‌های ساختمانی، صنعتی و عمرانی کاربرد دارد. این میلگردها به دلیل کیفیت زیاد خود در بین سازندگان و مهندسان از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

میلگردهای تولیدی ذوب آهن اصفهان بر اساس استانداردهای بین المللی GOST 5781، ASTM A615 و JIS G3112 تولید می‌شوند. میلگرد ذوب آهن اصفهان با گرید A3 تولید می‌شود که مقاومت کششی حداقل 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و نسبت پهنایی به ضخامت حداقل 6 را دارد.

سایز میلگرد ذوب آهن اصفهان

شرکت ذوب آهن طیف گسترده‌ای از انواع میلگرد را با سایزهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کند. به منظور بررسی سایز میلگرد ذوب آهن اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 12
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 14
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 16
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 18
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 20
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 22
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 25
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 28
  • میلگرد ذوب آهن اصفهان سایز 32

نکته حائز اهمیت آن است که میلگردهای ذوب آهن اصفهان تنها با گرید A3 تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان به پارامترهای مختلفی وابسته است. عرضه و تقاضا در بازار فولاد، تغییرات در قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن و ذوب آهن، نوسانات ارز، هزینه‌های مربوط به حمل‌ونقل، هزینه‌های تولید، عوامل اقتصادی و… از مهم‌ترین عواملی هستند که قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را تعیین می‌کنند. شما می‌توانید قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را به‌صورت روزانه در وب‌سایت آهن‌چی مشاهده و سپس برای خرید این دسته از محصولات اقدام کنید. همچنین شما می‌توانید نوسانات قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را نیز در وب‌سایت آهن‌چی مشاهده کنید:

نمودار میانگین قیمت میلگرد در سال 1402

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان

اگر علاقه‌مند هستید تا برای خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان اقدام کنید، این امکان برای شما فراهم شده است تا به راحتی محصول مورد نظر خود را از وب‌سایت آهن‌چی خریداری کنید. شما می‌توانید در وب‌سایت آهن‌چی قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را به‌صورت روزانه مشاهده و بررسی کنید و بعد ثبت سفارش خود را برای خرید انجام دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری