آهن‌چی > میلگرد > میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد

میلگرد پرشین فولاد

گروه صنعتی پرشین فولاد آریا یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه تولید محصولات فولادی است. این مجموعه در سال 1365 با هدف تولید انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی و ورق تاسیس شد. این گروه صنعتی در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فولاد در داخل ایران بوده و با ظرفیت تولید بالا، سهم قابل توجهی از بازار فولاد کشور را به خود اختصاص داده است.

محصولات گروه صنعتی پرشین فولاد آریا در گریدهای مختلف و با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات مدرن تولید می‌شوند و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردارند. از مهم‌ترین افتخارات گروه صنعتی پرشین فولاد آریا می‌توان به دریافت نشان استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات، دریافت گواهینامه ISO 9001:2008، دریافت گواهینامه ISO 14001:2004، دریافت گواهینامه OHSAS 18001:2007، انتخاب به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال‌های متوالی و انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه کشور اشاره کرد.

مشخصات میلگرد پرشین فولاد

میلگرد پرشین فولاد یکی از باکیفیت‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است که توسط گروه صنعتی پرشین فولاد آریا تولید می‌شود. این میلگرد در گریدهای مختلف A2 و A3 تولید شده است.

میلگردهای تولیدی این کارخانه با استاندارد ملی ایران به شماره 3132 و در سایزهای گوناگون تولید می‌شود. طول میلگردهای تولیدی این کارخانه 12 متر بوده، مقاوم تسلیم آن بین 3400 تا 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع بوده و مقاومت کششی آن نیز بین 5000 تا 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

از مهم‌ترین مزایای میلگرد پرشین فولاد می‌توان به کیفیت بالا، مقاومت و استحکام بالا، جوش پذیری مناسب، خم پذیری مناسب و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که به واسطه مشخصات و ویژگی‌هایی که میلگرد پرشین دارد، از آن می‌توان در ساخت و ساز، بتن ریزی، فونداسیون، تیرچه بلوک، سقف تیرچه کرومیت و… اشاره کرد.

سایز میلگرد پرشین فولاد

اگر قصد خرید میلگرد پرشین فولاد دارید، باید دید کاملی در مورد سایز این دسته از محصولات داشته باشید. از نظر سایز میلگرد پرشین فولاد در مدل‌های زیر تولید می‌شود:

 • میلگرد پرشین فولاد سایز 8 گرید A2
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 10 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 12 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 14 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 16 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 18 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 20 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 22 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 25 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 28 گرید A3
 • میلگرد پرشین فولاد سایز 32 گرید A3

قیمت میلگرد پرشین فولاد

اگر قصد خرید میلگرد پرشین فولاد دارید، باید به این نکته توجه کنید که عوامل مختلفی بر قیمت میلگرد پرشین فولاد اثر دارد. در وهله اول قیمت میلگرد پرشین فولاد با توجه به قیمت مواد اولیه‌ای مانند بیلت و قراضه آهن تعیین می‌شود. همچنین پارامترهایی مانند هزینه‌های مربوط به انرژی، دستمزد، حمل و نقل و استهلاک نیز می‌تواند بر روی قیمت میلگرد پرشین فولاد تاثیر بگذارد.

لازم به ذکر است که نرخ ارز، سیاست‌های دولتی، وضعیت عرضه و تقاضا و… نیز از دیگر عواملی هستند که قیمت میلگرد پرشین فولاد بر قیمت این دسته از محصولات اثر دارد. از مهم‌ترین عوامل خارجی موثر بر قیمت میلگرد پرشین فولاد می‌توان به قیمت جهانی فولاد، شرایط اقتصادی جهانی و قیمت نفت نیز اشاره کرد.

اگر علاقه‌مند به خرید میلگرد پرشین فولاد هستید، می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی به صورت آنلاین قیمت میلگردهای تولیدی کارخانه پرشین فولاد را مشاهده کرده و با دید کامل نسبت به قیمت میلگرد پرشین فولاد محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید میلگرد پرشین فولاد

در صورتی که علاقه‌مند هستید تا میلگرد را از کارخانه پرشین فولاد خریداری کنید، ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نمایندگی رسمی این کارخانه، امکان خرید میلگرد پرشین فولاد را فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در وب سایت آهن‌چی برای خرید میلگرد پرشین فولاد اقدام کرده و سفارش خود را به راحتی ثبت کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری