آهن‌چی > میلگرد > میلگرد جهان فولاد غرب

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

میلگرد جهان فولاد غرب

شرکت جهان فولاد غرب در سال 1384 در استان کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در زمینه تولید مقاطع فولادی از جمله تیرآهن، نبشی و ناودانی فعالیت دارد. ظرفیت تولید سالانه این شرکت 300 هزار تن بوده و از جمله شرکت‌های فولادی پیشرو در کشور است. محصولات و میلگرد جهان فولاد غرب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از متخصصین مجرب توانسته است به یکی از صادرکنندگان برتر مقاطع فولادی در منطقه تبدیل شود.

اگر بخواهیم شما را با افتخارات شرکت جهان فولاد غرب آشنا کنیم، می‌توان به دریافت پروانه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه ISO 9001:2008، دریافت گواهینامه ISO 14001:2004 و انتخاب به عنوان صادر کننده نمونه کشور اشاره کرد.

مشخصات میلگرد جهان فولاد غرب

به منظور خرید میلگرد جهان فولاد غرب نیاز است تا دید کاملی در مورد مشخصات این دسته از محصولات داشته باشید. میلگرد جهان فولاد غرب یکی از با کیفیت ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است که در سایزهای مختلف و با گریدA3  تولید می‌شود. این میلگردها از نظر ظاهری دارای آج‌های جناغی هستند که باعث افزایش چسبندگی آن‌ها به بتن می‌شود.

طول میلگردهای تولیدی این کارخانه 12 متر بوده و وزن آن بین 785 تا 2469 کیلوگرم است. این میلگرد مقاومت کششی بین 400 تا 600 مگاپاسکال داشته و مقاومت تسلیم آن نیز بین 340 تا 500 مگاپاسکال است. از مهم‌ترین کاربرد میلگرد جهان فولاد غرب می‌توان به ساخت و ساز، بتن ریزی، فونداسیون، تیرچه بلوک، سقف تیرچه کرومیت، دیوارهای برشی، ستون‌ها و… اشاره کرد.

سایز میلگرد جهان فولاد غرب

میلگرد جهان فولاد غرب در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید این دسته از محصولات کنید. جدول سایز میلگرد جهان فولاد غرب به شرح زیر است:

 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 12 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 14 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 16 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 18 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 20 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 22 گرید A3
 • میلگرد جهان فولاد غرب سایز 25 گرید A3

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب

به منظور خرید میلگرد نیاز است تا دید کاملی در مورد قیمت میلگرد جهان فولاد غرب داشته باشید. از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد جهان فولاد غرب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عرضه و تقاضا: عرضه و تقاضا بر روی قیمت میلگرد جهان فولاد غرب اثر مستقیم دارد. میزان تقاضا برای میلگرد در صنعت ساختمان و پروژه‌های عمرانی، به رونق اقتصادی، سیاست‌های دولت، و نرخ تورم بستگی دارد. از سوی دیگر عرضه میلگرد به تولید داخلی، واردات، و صادرات آن وابسته است.
 • قیمت مواد اولیه: سنگ آهن، ماده اولیه اصلی تولید فولاد است و نوسانات قیمت آن، بر قیمت میلگرد تاثیر مستقیم می‌گذارد. همچنین قراضه آهن، یکی دیگر از مواد اولیه تولید فولاد است و قیمت آن، به نوسانات قیمت جهانی فولاد و قیمت آهن آلات در بازار داخلی بستگی دارد.
 • اتفاقات سیاسی و اقتصادی: اتفاقات سیاسی و اقتصادی در سطح جهان و منطقه، مانند جنگ، تحریم و رکود اقتصادی، می‌توانند بر قیمت میلگرد جهان فولاد غرب تاثیر بگذارد.
 • قیمت میلگرد در بورس کالا: قیمت میلگرد در بورس کالا، به عنوان مرجعی برای قیمت میلگرد در بازار آزاد، بر قیمت میلگرد جهان فولاد غرب نیز موثر است.

لازم به ذکر است که قیمت میلگرد جهان فولاد غرب، به طور روزانه توسط کارخانه اعلام می‌شود و شما می‌توانید از طریق وب سایت آهن‌چی قیمت روز میلگرد را مشاهده کنید.

خرید میلگرد جهان فولاد غرب

به منظور  خرید میلگرد جهان فولاد غرب نیاز است تا از طریق نمایندگی رسمی این مجموعه میلگرد مورد نظر خود را خریداری کنید. ما در وب سایت آهن‌چی به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه جهان فولاد غرب این امکان را به وجود آورده‌ایم تا بتوانید به صورت آنلاین اقدام به خرید میلگرد جهان فولاد غرب کرده و محصولات تولیدی این کارخانه را در سایز مورد نظر خود و در حجم مناسب خریداری کنید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری