آهن‌چی > میلگرد > میلگرد میاندوآب

قیمت میلگرد میاندوآب

میلگرد میاندوآب

شرکت فولاد زرین میاندوآب در سال 1385 و در زمینی به مساحت 50 هکتار در شهرک صنعتی میاندوآب تاسیس شد. این مرکز با ظرفیت تولید سالانه 300.000 تن میلگرد آجدار در سال 1389 به بهره‌برداری رسید و در حال حاضر جایگاه ویژه‌ای در بازار محصولات فولادی دارد.

شرکت فولاد زرین میاندوآب از جمله شرکت‌های پیشرو در صنعت فولاد کشور به‌شمار می‌آید که ضمن داشتن گواهینامه‌های ISO 9001:2008  وISO 14001:2004 ، به‌عنوان واحد نمونه صنعتی در سال‌های 1391 و 1392 انتخاب شده است.

از مهم‌ترین مزایای محصولات شرکت فولاد زرین میاندوآب می‌توان به استفاده از مواد اولیه مرغوب، به‌کارگیری تجهیزات و فناوری‌های نوین، تولید محصولات با کیفیت بالا، قیمت مناسب و… اشاره کرد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد آجدار در کشور است که در تامین نیاز بازار داخلی به این محصول، نقش مهمی را ایفا می‌کند.

مشخصات میلگرد میاندوآب

میلگرد میاندوآب یکی از معتبرترین میلگردهای تولیدی این کارخانه است که با گرید A3 تولید شده است. از مهم‌ترین مشخصات فنی این میلگردها می‌توان به مقاومت تسلیم 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع، مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و طول 12 متر اشاره کرد.

لازم به ذکر است که میلگردهای میاندوآب کاربردهای مختلفی دارند و در پی‌ها و دیوارهای برشی، تیرها و ستون‌ها، فونداسیون سازه‌ها و… استفاده می‌شوند. کیفیت بالا، مقاومت زیاد، قابلیت جوشکاری مناسب و… از مهم‌ترین مزایای میلگرد میاندوآب هستند.

سایز میلگرد میاندوآب

میلگرد میاندوآب در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. اگر بخواهیم شما را با لیست محصولات تولیدی این کارخانه بر اساس سایز آن آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میلگرد میاندوآب سایز 16 گرید A3
  • میلگرد میاندوآب سایز 18 گرید A3
  • میلگرد میاندوآب سایز 20 گرید A3
  • میلگرد میاندوآب سایز 22 گرید A3
  • میلگرد میاندوآب سایز 25 گرید A3

قیمت میلگرد میاندوآب

قیمت میلگرد میاندوآب مانند هر محصول دیگر، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. در وهله اول تقاضا برای این میلگردها به‌طور مستقیم با رونق صنعت ساخت‌وساز در این منطقه مرتبط است. همچنین میزان عرضه میلگرد در میاندوآب به تولید کارخانه‌های فولاد در این منطقه و همچنین واردات میلگرد از سایر نقاط کشور و یا خارج از کشور بستگی دارد.

عامل موثر دیگر بر قیمت میلگرد میاندوآب، قیمت مواد اولیه است. قیمت سنگ آهن که ماده اولیه اصلی تولید فولاد است، نقش مهمی در تعیین قیمت میلگرد دارد. همچنین قراضه نیز یکی دیگر از مواد اولیه تولید فولاد است که نرخ آن بر قیمت میلگرد موثر است.

در برخی موارد دولت برای کنترل قیمت میلگرد، اقدام به قیمت‌گذاری دستوری می‌کند که این امر می‌تواند بر عرضه و تقاضا و درنهایت قیمت میلگرد در بازار آزاد تاثیر بگذارد. میزان مالیات و عوارض وضع‌شده بر تولید و یا واردات میلگرد نیز می‌تواند بر قیمت نهایی این دسته از محصولات تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

ضمن این‌که قیمت میلگرد در بورس‌های جهانی مانند بورس فلزات لندن (LME) به‌عنوان شاخصی مهم، نقش مهمی در قیمت‌گذاری میلگرد میاندوآب دارد.

از آن جایی که عوامل مختلفی می‌توانند بر قیمت میلگرد در میاندوآب تاثیر بگذارند، نرخ آن به‌طور مداوم در حال تغییر است. اگر قصد دارید تا قیمت این میلگرد را به‌صورت روزانه مشاهده کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه در وب‌سایت آهن‌چی قیمت میلگرد میاندوآب را مشاهده کنید و سپس خرید محصول مورد نظر خود را انجام دهید.

خرید میلگرد میاندوآب

اگر علاقه‌مند به تهیه میلگرد میاندوآب هستید، ما در وب‌سایت آهن‌چی، به‌عنوان نمایندگی این مجموعه، این امکان را به وجود آورده‌ایم تا شما بتوانید این دسته از محصولات را با کمترین قیمت خریداری کنید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید ثبت سفارش میلگردهای تولیدی این کارخانه را در سایزها و تناژهای مورد نظرتان انجام دهید.

استعلام سریع قیمت

جهت استعلام سریع قیمت محصولات، اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان مجموعه آهن‌چی در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

اشتراک گذاری